Football Manager’da Onur Tablosunu Sıfırlamak

Ana Sayfa » Oyunlar » Football Manager’da Onur Tablosunu Sıfırlamak

Çok uzunca bir süre sonra yine bir Football Manager yazısı ile karşınızdayım. Aslına bakılırsa; FM 2016 için çokça içerik üretip, seriler hazırlamayı planlarken, oyunun bende yarattığı hayal kırıklığı sebebiyle tüm planlarım alt üst oldu. Nitekim; oyun çıkalı aylar olmasına karşın henüz sadece ve sadece “171 Saat” oynamışım, bu da benim için epey az bir zaman (FM serisi adına) demek oluyor.

Lakin yine de onca yılın hatırına girip ara ara oynuyorum. Oynadığım zaman içerisinde de beni en çok rahatsız eden problemin çözümünü, sizlerle bu yazımda paylaşmak istedim.

Onur Tablosu Nasıl Sıfırlanır?
Mevcut kariyerinizi bitirip yeni bir kariyer açmaya karar verdiğinizde içinizde çok garip bir heyecan oluyor. Sanki her şeyi bitirip, yepyeni bir sayfa açıyormuş gibi hissediyorsunuz (ki öyle de). Bu sebeptendir ki; eski kariyeriniz ile alakalı ne var ne yok silmek istiyorsunuz. Gayet normaldir!

Şahsen ben yeni bir kariyer açacağım zaman; eski kariyerimin kayıt dosyasını dahi siliyorum. Eminim oyuncuların büyük çoğunluğu da benim gibi yapmaktadır.

İşte tam da bu nedenle; önceki kariyerinizde elde ettiğiniz başarılar ile yer aldığınız onur tablosunu sıfırlamak da; yapmak istediğiniz işlerin başında gelmekte. Bunu oyun içerisinde herhangi bir komut ile gerçekleştiremiyor; oyunun içerisinde yer alan bir dosyayı silerek halledebiliyoruz.

Gitmeniz gereken konum:

C:\Users\Public\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016
İlgili konumda listelenen “hall_of_fame” isimli dosyayı silin. Böylece oyundaki “Onur Tablosu“‘nu sıfırlamış olacaksınız.

İyi oyunlar, iyi kariyerler!


Football Manager’da Onur Tablosunu Sıfırlamak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

GTA 5 PC Oyun Hileleri ve Şifreleri Göz Nezlesine Ne İyi Gelir? Android Cihazların Hızlanması İçin Uygulanacak Yöntemler Knight Online Steam Edition Fox Tv de Başlayacak Olan Yeni Dizi Kayıtdışı Tanıtım Videosu Android Rehberinizi iPhone’a Nasıl Aktarırsınız?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil