Fox Tv Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Fox Tv Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu

Fox Tv Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu

Artık gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Hiç birşey gizli saklı yerler de kalmayacak. Fox Tv de yep yeni bir program daha yakın zaman da başlıyor olacak.

Her Şey Gerçek adlı programa katılıp siz de içinizi rahatça dökebilir, dert, sıkıntı, kederli günlerinizi paylaşabilirsiniz. 4 Eylül Pazartesi günü saat 13.15 de sizlere buluşacak olan “Her Şey Gerçek” hayatın gerçeklerini bire bir anlatmaya geliyor.

Kanıt yok, delil yok ve ipucu yok. İşte bu program sayesinde bunların hiç biri olmasa dahi artık tüm her şey gerçekte çıkartılmaya geliyor.

Program da her an her şey olabiliyor. Son dakika ihbarı üzerine kayıp çocuklar ve gençler bu program sayesinde artık bulunacak. Her Şey Gerçek tüm gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya geliyor.

Aydınlatılamayan ve gizli kalmış dosyalar, çocuklarından bir daha haber alamayanlar, faili meçhul cinayetler, gerçekte olan hikayeler  ve daha fazlası için Seda Akgül’ün sunumu ile programı mutlaka kaçırmayınız diyorum.

Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu Doldur

TIKLA BAŞVURUNU YAP


Fox Tv Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Abdulkadir celik27 Ağustos 2017

Babam (mustafa celik) işleneceği bisuctan ceza evinde eniştesi kimlik bilgilerini kulanarak sahte kimlik yapıp kulanmis delil var sahte kimlik i de buldum ama avkat tutuyorum avkaylara ben10 veriyorum o 50 veriyor avkatlarda davayı satıyor programımıza katılmak isterim benle annem

Mehtap atilgam29 Ağustos 2017

Merhaba lar 2 erkek kardeşi vuran katil 2 yildir kayıplarda bulunmasina yardımcı olur musunuz 2 çocuk öksüz kaldı annenin hayati karardi yuvaları dağıldı bi nepze olsun su serpermisiniz yureklerine .teşekkür ler.

Akif Kuru11 Eylül 2017

DİKKATE ALIN …

Hacettepe üniversitesini kazanan biri vardı orda Nuriye idi sanırsam. Konuyu duyunca zaten anladım ilgili mecralara yazma isteği duydum ve yazıyorum. Onun yaptığı tahminimce Google Chrome internet sitesine girdiğimizde mause mizdeki sağ tuşa bastığımızda “yeniden yapılandır” veya “ögeyi denetle” kısmı çıkar. Ögeyi denetleme internet sitesindeki veya herhangi Google Chrome üzerinden girdiğimiz herşeyin rakamı harfi yazıyı değiştirmemizi sağlar. Kesinlikle kalıcı işlem değildir f5 yani yenilersek sayfayı eski haline döndüğü kesindir. Bu kişide muhtemelen aynısını yaptı kanımca. Zaten ekran resmini alıp çıkardım diyor ögeyi denetle yaparsak ya ekran resmini alıcaksın yada kaydedip microsft gibi programlara kaydediceksinki yapılan olay kaybolmasın. İnşallah okursunuz bol reytingli programlar…

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

800 Ve 900 Kalorilik Diyet Kakaolu Magma Kek Tarifi Spotify En Çok Dinlenen 2017 Şarkıları Nelerdir? İlişkinizde Genel Problemleri Anlatan Nefis Görseller Gta San Andreas Sa-mp Online Server Nasıl Kurulur Detaylı Anlatım İlluminati Nedir ve İlluminati Arkasında Yatan Gerçekler Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil