Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme

Mobil bankacılık kullanım oranları arttıkça insanların bankacılık konusunda düşünceleri bir bir değişiyor. Oldukça basit bir uygulama ile birçok işlemi yapmak, hatta yatırım bile yapmak mümkün hale gelince yaşam kolaylaşıyor. Bu sayede zaman kaybının da önüne geçilmiş oluyor. Ülkemizde en çok EFT ve havale ile para gönderimi işlemleri yapılıyor, 7/24 saat havale işlemi yapabilirken EFT’yi sadece belirli saatlerde yapabilirdiniz. EFT saatleri bankadan bankaya değişiklik göstermesinin yanında genel olarak saat 17.00 a kadar yapılıyor. EFT ile havale arasındaki en temel fark EFT’nin farklı bankalar arasında yapılmasına karşın, havalenin aynı bankanın farklı şubeleri arasında yapılmasına olanak vermesidir. Eğer para göndereceğiniz kişinin hesap numarasını bilmiyorsanız ya da para göndereceğiniz kişi başka bir banka ile çalışıyor EFT saati de geçtiyse imdadınıza mobil bankacılık yetişiyor. Garanti Bankası ile havale göndermesizi büyük bir dertten kurtarıyor.

Garanti ile Cebe Havale

Garanti mobil uygulaması ya da Garanti internet bankacılığından Cep bank ile para gönderme menüsüne giriyorsunuz. Para göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek gönder tuşuna basıyorsunuz. Para gönderme işini istediğiniz saatte kolaylıkla çözdünüz. Bu uygulama sayesinde belki üniversitede okuyan oğlunuzu ya da kızınızı gece boyunca düşünmek zorunda kalmıyorsunuz ya da en yakın arkadaşınızın acil paraya ihtiyacı olduğunda sıkıntısını kolaylıkla çözüyorsunuz. Garanti Bankası ile havale göndermeişte bu rahatlığın sağlayıcısı.

Cep Bank İle Gelen Parayı Çekme

Parayı gönderdiğiniz kişiye durum SMS ile iletiliyor ve bir şifre gönderiliyor. Gönderimi alan kişi Garanti ATM sine giderek kartsız işlemler menüsüne giriyor. Yönlendirmeleri izleyerek kendisine gelen şifreyi ATM ye yazıyor tamam tuşuna basarak kendisine gönderilen parayı kolaylıkla çekiyor. Oldukça basit ve kullanışlı olan yöntem sayesinde kimse gecenin bir vaktinde parasız kalmıyor.


Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Yazılım Güncellemesi Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız? Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir? 30 Dakikada Kusursuz Güzellik iPhone’da Ana Ekran Tuşuna Dokunmadan Ekran Görüntüsü Alma

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil