Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Garanti Bankası internet bankacılığını kullanabilmemiz için öncelikle Paracard veya kredi kartına sahip olmamız gerekiyor. Bunlar varsa artık sizde internet bankacılığını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı şifresini öğrenme iki şekildedir. Bunlardan bir tanesi garanti bankası müşteri hizmetlerini 444 0 333 arayarak, bir diğeri ise garanti bankası şubelerinden yapılmaktadır.

Şifremi Değiştirebilir Miyim?

Şifrenizi güvenlik açısından her birkaç ayda bir değiştirmeniz zaten öneriliyor. Garanti Bankası internet bankacılığı şifresi öğrenmeişlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra sisteme giriş yapıp tanımlamalar menüsünden şifrenizi kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirme şansınız vardır.

Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Şifrenizi unutmanız halinde yeni şifre almanız oldukça basit bir işlemden sonra gerçekleşiyor. Bunun için Paracard’ımızın veya kredi kartımızın numarasını ve şifresini kesin olarak bilmemiz gerekiyor. Ve ardından Parolaal sayfasına girip gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra parolanızı rahatlıkla alabilirsiniz. Herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmanız halinde garanti bankası müşteri hizmetleri 444 0 333’ ü arayarak sizlere internet şifresi hakkında yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Şifrem Nasıl Güvende Olur, Yanlış Girersem Ne Olur?

Garanti bankası internet bankacılığı şifresi 6 rakamdan oluşur. Bu rakamları öncelikle sizi yakından tanıyanlar veya hakkınızda bilgi sahibi olanların şifrenizi tahmin edememesi adına koyduğunuz şifrenin sizin doğum tarihinizi, evlilik yıl dönümü, cep numaranızın rakamları gibi size ait olduğunun kolayca anlaşılabilen şifrelerden hiçbirinin girilmemesi güvenliğinizi daha sağlam bir hale getirecektir. Şifrenizi çok sayıda yanlış girmeniz halinde şifreniz bloke olur. Ancak yeni bir şifre almak da çok kolay yapmanız gereken yine şifre unutma işleminde olduğu gibi Parola alkısmından yeni şifrenizi alabilirsiniz. Aynı şekilde 444 0333 Alo Garanti’yi arayarak da yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.


Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Görüntülü Konuşma Tekniği İle Ders Vererek Para Kazanma Gebelik Diyabeti Anne İçin de Bebek İçin de Tehlikeli 2017 Yeni Seat Ibiza 1.0 TSI İnceleme Videosu İOS Güncelleme Yüklenemedi Hatası ve Çözümü Hipertansiyon Nedenleri Nelerdir? Tekrar Merhaba Dedik..

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil