Geçmişten Bugüne Kadar Yaşanan Sakarlıklar

Ana Sayfa » Videolar » Geçmişten Bugüne Kadar Yaşanan Sakarlıklar

Kimi insan yeri geliyor ister istemez sakarlıklara maruz kalabiliyor. Ya atlarken ya zıplarken ya da yerinden kalkıp bir yere gitmek isterken mutlaka sakarlığımız tutuyor. Bunda yapacak bir şey yok. Bu durum her insan için geçerlidir. Sakar olmayan ben dünya da bir tane insan tanıyorum. Mutlaka istem dışı da olsa bir şeyler yapmışızdır.

Ancak yine de biz kendimize mukayyet olalım ki daha büyük felaketler ile karşı karşıya kalmayalım çünkü birazdan aşağıda izleyecek olduğunuz video da çok tehlikeli sahneler de göreceksiniz.

Allah korusun ki sakat kalma durumundan ölüme kadar sürükleyebilir bu insanı. Özellikle şaka yapıyorum zannediyorlar ama orada kıvrım kıvrım kıvranan insanları hiç düşünmüyorlar acaba başına bir iş geldi mi ya da ters bir yerine vurdu mu? Beynine vurup beyin kanaması geçirebilir.

Ya da bir yerini kırabilir. Hiç böyle şeyleri aldırış bile etmiyorlar ama çok yanlış düşünüyorlar işte. Böyle tutum da olmamamız gerekiyor.

Şimdi aşağıda izleyeceğiniz video bunlara birer örnek niteliğin de olacak. Umarız ki arkadaşlar hiç kimsenin başına böyle bir şey gelmez. Çünkü gerçekten insanın canı yanabiliyor. Bunu ancak yaşayan bilebilir.

Buradaki video da ise insanların nasıl kıl payı kurtulduğu ve kurtulamadığı o sakarlıklarını gözler önüne sermiş olan video’yu izleyeceksiniz. Hep birlikte gülüp eğleneceğiniz sahneler de mevcuttur. Umarız ki video’yu izledikten sonra beğenirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Geçmişten Bugüne Kadar Yaşanan Sakarlıklar Video İzle


Geçmişten Bugüne Kadar Yaşanan Sakarlıklar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çikolata Soslu Browni Kurabiye Tarifi 30 Dakikada Kusursuz Güzellik Android’de Kullanılabileceğiniz Alternatif En iyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması E-Okul ile Not Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır? Cirit Oyunu Nedir, Cirit Nasıl Oynanır? Windows 10’da Kilit Ekranı Görüntüleri Nasıl Bulunur?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil