Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Gitti gidiyor dünya çapında oldukça öneme sahip olan online alış veriş sitelerinden bir tanesidir. Türkiye de aktif olarak faaliyetini sürdürmeye devam eden bu kuruluş halen daha emin adımlarla ilerlemekte ve günden güne büyüyerek daha iyi projelere imza atmaktadır.

İster iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz isterseniz satmak istediğiniz her hangi bir malınızı gittigidiyor aracılığı ile satışını hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Arkadaşlar size önce bir kaç bilgi vermek istiyorum. Gitti Gidiyor da satmış olduğum ürünler riskli mi ya da ürün alabilir miyim diyorsanız bu konularla ilgili olarak kesinlikle tereddüte kapılmayın çünkü neden diye soracak olursanız bu sistemin bir havuz hesabı bulunmaktadır yani ödemeyi gerçekleştirdiğiniz zaman para hemen karşı tarafa iletilmiyor. Burada Gitti Gidiyor’un bir havuz hesabı mevcuttur. Siz ödemeyi yapıp karşı taraf onayladıktan sonra sitenin havuz hesabın da bu para ürün sizin elinize geçene kadar bekletilmektedir. Ta ki ürünü aldınız incelediniz ve gerçekten doğru olduğu kanısına vardıktan sonra ürünü onayla kısmına giderek ürünü onaylayıp karşı tarafa aktarılmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu kadar basit ve kolay bir işlemdir aslında bu site  üzerinde işlem yapmak.

Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Evet arkadaşlar şimdi burada aşağıda sizlere belirtmek istediğimiz konu ise Gitti Gidiyor hizmetleri hakkında nasıl bilgi alabilirsiniz. Nasıl ilan verebilir ya da satın almak istiyorsanız site size biraz karışık gibi geliyorsa hemen müşteri hizmetleri aracılığı ile çağrı merkezinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Onlar sizi gereken kategorilere kolay bir şekilde yönlendireceklerdir.

Çağrı merkezi çalışma saatleri 08.30 ve 17.00 aralıkları olarak bilinmektedir. Bu saatler arasında aradığınız taktir de kendilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası ise 0850 252 3229 dur. Dahili bağlantıdan bağlanarak şikayet, öneri ve isteklerinizi kendilerine bire bir iletebilirsiniz.


Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oje ile Birlikte Yapabileceğiniz Birbirinden İlginç Fikirler Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? WhatsApp Mesajları Google Driver’a Nasıl Yedeklenir? En Güzel Küt Kesim Saçlar 2017 Gerçeğin Peşinde Programı Telefon ve WhatsApp Bilgileri Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil