Google Chrome Uygulaması İndir

Ana Sayfa » Bilgisayar » Google Chrome Uygulaması İndir

Google Chrome Uygulaması İndir

Google kurulduğu günden bu yana bir çok yeniliği beraber getirmiş bulunmakta. 2007 den bu yana çok şeyler değiştiğini söyleyebiliriz.

Google bir çok uygulamasının ardından “Google Chrome” adlı tarayıcı uygulamasını da değerli kullanıcıların hizmetine sundu.

Sizler için internet üzerinde hızlı ve güvenli şekilde gezebilmeniz için bir çok ücretsiz servise olanak tanıyan internet tarayıcısıdır. Diğer tarayıcıların da şahsen benim gözüm de önüne geçmiştir diye tahmin ediyorum. Milyondan fazla indiren mevcuttur.

Peki sizler de Google Chrome yi hemen denemek ister miydiniz? Google’ın sizlere sunmuş olduğu ücretsiz uygulamarından bir tanesidir. Alt kısım da verecek olduğumuz bağlantıya giderek tarayıcıyı bilgisayarınıza indirip hemen kolayca yükleyip keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Google Chrome İndir

TIKLA İNDİR


Google Chrome Uygulaması İndir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Kavrulmuş Tel Şehriye Salatası Tarifi GTA San Andreas Türkçe Yama Dosyaları İndir Çocuklarda Ateş Kaç Gün Sürer? Ne Yapılmalı? 4K Yayın İzlemek için Yapmanız Gerekenler Pokemon GO Nedir, Pokemon GO Amacı Hakkında Bilgiler

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil