Google’a Şifre Yerine Telefonla Nasıl Giriş Yapılır?

Ana Sayfa » Teknoloji » Google’a Şifre Yerine Telefonla Nasıl Giriş Yapılır?

Google, kurulduğundan beri hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Bundan ziyade sadece arama motoru olarak değil, yol yardımı (harita), istatistik,müzik, eğlence gibi alanlarda bize kendi hizmetini sunuyor. Nerdeyse her bir kişinin Google hesabı bulunmakta, fakat sadece e-posta ve şifre bölümünü girmekle yetiniyoruz. Ve bu yol şifre değil de, telefon ile yapılabilir. Google hesabınıza her giriş yaptığınızda şifrenizi girmek yerine telefonunuza bir istek gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Google’dan gelen bildirime dokunup istemi onayladığınızda hızlı ve güvenilir bir şekilde oturum açmış olursunuz. Fakat telefonunuz yanınızda değilse oturum açma ekranındaki“bunun yerine şifrenizi girin” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Telefonunuzu Oturum Açmak İçin Ayarlama

Hesabınıza giriş yaparken, telefonunuzu hesabınızla ayarlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde, hesabınız açılmayabilir. Böylece de hesabınıza giriş yapamazsınız.

Telefonunuzla Oturum Açma

  • Oturum açarken e-posta adresinizi ve telefon numaranızı girin. Ardından “İleri’yi işaretleyin.(bilgileriniz kendiliğinden gösterilebilir)Hesap açmak için telefonunuzu kontrol etmenizin istendiği bir hatırlatıcı görürsünüz.
  • Telefonunuza gönderilen “Hesap açmaya mı çalışıyorsunuz?” isteminde Evet’i işaretleyin.

Cihazınız Uygun Olmalıdır

Cihazınız bu talimatlara uygun olmalıdır. Eğer ki uygun olmazsa bu talimatlar bir işe yaramayabilir. Üstelik önerilen cihazları kullanmak sizin için daha faydalı olabilir.Bunların hepsini doğru şekilde uyguladıktan sonra hesabınıza telefon ile girebilirsiniz.Google, bu alanlarda da ileriki zamanlarda Dünya’ya hizmet sunmaya devam edecektir. Yenilikçi ve teknolojik güncellemeler ile daha kaliteli ve rahat bir kullanım sunacak Google, ileriki yıllarda kendini herkese hayran bırakmayı hedefliyor.


Google’a Şifre Yerine Telefonla Nasıl Giriş Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Yazılım Güncellemesi Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız? Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir? 30 Dakikada Kusursuz Güzellik iPhone’da Ana Ekran Tuşuna Dokunmadan Ekran Görüntüsü Alma

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil