Grand Theft Auto V (GTA 5) %100 Save Dosyası İndir

Ana Sayfa » Oyunlar » Grand Theft Auto V (GTA 5) %100 Save Dosyası İndir

Grand Theft Auto V (GTA 5) %100 Save Dosyası İndir Evet genç arkadaşlarım bugün sizlere GTA 5 tam bitirilmiş hali olan save dosyalarını hemen paylaşmak istiyorum.

Arkadaşlar GTA5 in save dosya yamasını indirirken öyle saatlerce beklemek istemiyorsanız hemen size bir ipucu veriyorum bu yolla kısa süre de indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz uygulama indirme programlarının ayarlarından hızlı indirme seçeneklerini seçerseniz uygulamanız hızlı bir şekilde bilgisayarınıza inmiş olacaktır.

Evet lafı çok fazla uzatmadan hemen aşağıdaki vermiş olduğumuz bağlantıdan tıklayıp GTA 5 kayıt yani Save dosyalarını bilgisayarınza indirip oyunu kısa yoldan bitirebilirsiniz..

Kurulum Nasıl Yapılır?

Belgelerim klasörünü gidin ardından;
Rockstar Games klasörünün içindeki GTA V klasörünü açın
Daha sonra Profiles klasörünü açın
Bu klasörün içerisinde bulunan 774C1548 adlı ya da başka bir isimde kayıtlı olan tek klasörü de açınız
Açılan pencere de indirmiş olduğunuz klasörün içinde zip dosyalarını bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz klasörün içine kopyalayınız. En son olarak klasörü kapatıp oyuna giriş yapabilirsiniz. İyi oyunlar..

TIKLA İNDİR


Grand Theft Auto V (GTA 5) %100 Save Dosyası İndir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Grand Theft Auto 5 PC Oyunu Sistem Gereksinimleri Siroz Hastalığı Nedir? Belirtileri Nasıl Başlar? Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show İletişim Bilgileri Samsung Klavye Durduruldu Hatası ve Çözümü Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir? Youtube ‘a Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Nasıl Eklenir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil