Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Filmi Fragmanı

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Filmi Fragmanı

Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Filmi Fragmanı

Disney yapımı olan bu harika filmi mutlaka sizler de seyredin istiyoruz. Ben dün izledim arkadaşlar filmi hemen kısaca özet geçmek istiyorum..

Küçük bir kasaba da babası ile kızı yaşamaktadır. Bir gün babasının çarşıda bir işi çıkar ve çarşıya inmek zorundadır ancak mesafeler o kadar da yakın değildir. Çarşıya çıktıklarında en fazla 2 günden aşağı tekrar kasabaya geri dönemiyorsun.

Adam kızı ile vedalaşıp düşer yollara birden hava kararır ve yağmur başlar bunun akabinde fırtına ile yolda at arabası ile giderken koca çınar ağacı devrilir ve adam yolunu kayıp eder. Bu arada kasabada da sular durulmuyordur. Kızı platonik olarak seven kötü kalpli bir adam vardır. Sürekli kızla uğraşıp onu rahat bırakmaz.

Neyse ki babası uzun uğraşlar sonucu bu Şato ya gelir. Ve içeri girer kimse yok mu diye seslenir. Ancak kimseden ses çıkmaz. Bu arada adamın da karnı pek bir açtır. Hemen masa da gördüğü yemeklerden yemeye başlar ve arkasından çıtırtı duyar döner bakar ki hiç bir şey yok. Bu arada Şato da lanetli bir büyücü tarafından büyülenmiştir. Oradaki her şey canlı ve konuşuyordur. Adamın bu durumu anlaması biraz geç olunca koşarak şatodan uzaklaşır. Tam dışarı çıktığı sırada kızına bir gül götürmek ister. Ancak “Canavar” diye nitelendirdikleri o değişik mutasyona uğramış yaratık adamın önünde birden belirir. Ve onu tutsak alır. Kızı da babasını aramak için yollara dökülür ve macera burada başlar.

Kız sonunda şatoya ulaşır ve babasını kurtarır ancak bu sefer de kendisi esir alınır. O şatodakileri kurtarmak yalnızca kızın elindedir.

Evet arkadaşlar sizlere hemen özetini geçtim. Muazzam bir film olmuş cidden. Fırsatınız varsa mutlaka seyretmelisiniz. Sizler için hemen youtube üzerinden fragman video görüntülerini yayınladım. En azından filmi izlemeden önce bilgi sahibi olmuş olursunuz. Herkese iyi seyirler dilerim.

Güzel ve Çirkin Filmi Fragmanı Seyret:


Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Filmi Fragmanı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Migren Ağrısı İçin Havuç Suyu İçin Yeni Sosyal Medya Dünyası Intel Security True Key Programı Bilgisayardan Silme Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır? Apple Music Ve Spotify İçin Uyku Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır? Mutasyon Geçirmek Nedir? Çeşitleri ve Nedenleri Hakkında Bilgiler

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil