İlk Öpücük – Fragmanı İzle

Ana Sayfa » Sinema – Tv » İlk Öpücük – Fragmanı İzle

Sony Pictures yapımı olan İlk Öpücük adlı filmin fragmanı yayınlandı. Evet komedi bombardımanına şimdiden hazırlıklı olun.

Filmin de kendilerini denizde bulan 2 çift Daha sonra kız hakanı denizin ortasında kayıp eder. Ve onu aramak için yollara koyulur. Ama neyse ki sonuç uzun sürmez kısa süre de kız oğlanı bulur.

Film Hakkında Kısa Bilgiler:

Erkek veteriner işletiyordur. Ama yolunda gitmeyen ters şeyler de vardır. Çocuk oldukça çapkın bir karaktere sahip. Zaman içerisinde işler iyice sarpa sarmaya başlayacaktır. Çocuk veteriner olduğu için maalesef işi gereği herkesin yardımına koşup hayvanlara yardım etmesi gerekmektedir.

Tabi bununla beraber bir çok güzel kızla da tanışmaktadır. Ancak zaman içinde karşısına öyle birisi çıkıyor ki. Çocuk resmen tutulup kalıyor zamanla aşık olmaya başlıyor. İşte o zaman gerçek aşk ile tanışma vakti geliyor. Bir mekan da güzeller güzeli o kızı gördüğünde resmen nefesi kesiliyor ne yapacağını da bilemiyor. Oradan da dayının biri durumu yanlış anlar meğer çocuk kıza bakıyordur ama dayın “ne o bana mı bakıyorsun” diye oğlana seslenir. Oğlan da “he dayı he sana bakıyor” der. Bu iş sakat kalıcı ilişkiler buna göre değil. Ama tabi zamanla neler oluyor neler..

Neyse filmi daha fazla anlatmak istemiyorum arkadaşlar. Zaten fragmanı izleyince benim ne demek istediğimi sizler çok daha iyi anlayacaksınız. Hayrettinin de başrollerini paylaştığı bu filmin aşağıda oyuncu kadrosunu açıkladık. Onun altında fragmanı izleyebilirsiniz.

Oyuncu Kadrosu: Murat Yıldırım, Özge Gürel, Cezmi Baskın, Hayrettin, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman, Erol Aksoy, Birsen Dürülü, Hakan Akın

İlk Öpücük – Fragmanı İzle


İlk Öpücük – Fragmanı İzle - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ekranı Kırık İphone Modelleri Nasıl Tamir Edilir? WordPress Blogunuzu Spamlardan Nasıl Korursunuz? Oyunlardan Para Kazanmanın 6 Yolu Görüntülü Konuşma Tekniği İle Ders Vererek Para Kazanma Slime Nedir, 3 Dakika İçinde Slime Nasıl Yapılır? 4K Yayın İzlemek için Yapmanız Gerekenler

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil