İlluminati Nedir ve İlluminati Arkasında Yatan Gerçekler Nelerdir?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » İlluminati Nedir ve İlluminati Arkasında Yatan Gerçekler Nelerdir?

İlluminati Nedir ve İlluminati Arkasında Yatan Gerçekler Nelerdir?

illuminati dünyayı yöneten gizli ve güçlü bir örgüttür. Ancak bu örgüt hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak bu tarikata bağlandığınız taktir de İlluminati hakkında geniş çaplı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dünya çapında bir çok yönetici ve idareciler bu tarikata bağlı olarak çalışmaktadır. Ünlü sanatçılar, futbolcular ve daha fazlası İlluminati ye hizmet etmektedir.

İlk kurulumu 1 Mayıs 1776 yılında Adam Weishaupt isimli Kabalacı bir Hukuk Profesörü ve Baron Von Knigge ile gerçekleşmiştir. Ancak şunu da bilmekte fayda var. İlluminati’nin sözcük anlamı ise ‘Aydınlanmış Olanlar’ dır.

Bu cemaatte gizlilik son derece önemlidir. Akıbetinde soyunuzu sopunuza kadar sizleri silebilirler. Bu konu oldukça önem taşımaktadır ve çok tehlikeli bir örgüttür. Bu örgüte mensup olan üyelerin giriş kaydı yapılır ancak çıkmak isterken ne yazık ki öyle kolay kolay çıkamazlar. Çok özel istisnalar olmadığı sürece.. Ya canından olurlar ya da kendilerine son derece zarar verirler. Burada üyelerin kullandıkları gizli kodlar ve isimler ise, Adam Weishaupt’un kod adı ‘Spartacus’ dur.

İlk başlarda 5 kişilik bir ekip ile yola çıkan bu grup daha sonra 80 kişilik bir ekibe ulaşmayı başarmışlardır. 19. yüzyılın ilk başında ünlü Alman filozof Hegel’in katılımı bu topluluğa yeni bir heyecan ve canlılık katmıştır ve İlluminati için yeni bir doğuş olmuştur.
İlluminati kendi kuramlarını ve ilkelerini siyaset haline getirmiş onun kuralları dışına çıkanları da en ağır şekilde cezalandırmıştır. Kurallar maddeler halinde üye olduğunuz takdir de sizlere sıralanmaktadır. Bu kuralların dışına çıkmak demek her türlü cezayı da göze almak demektir.

Şu anda günümüzde son derece hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden örgüt bir çok dala girmiştir. Bunlardan bir kaç örnek verecek olursak siyasi, askeri ve ekonomi de çok güçlü yerlere zemin atmıştır diyebiliriz. Daha önceleri bir çok Amerika Birleşik Devleti başkanlarının da bu örgüte üye olduğu düşünülmektedir.

Geçmişten günümüze kadar Amerikan Doları da dahil olmak üzere olayların birçoğu bu kuruluşun elinde yer almaktadır. Sadece siyasi değil, bütün insanlığa ulaşabilecek bütün yayın organlarını çok kolay bir şekilde kullanıyorlar.


İlluminati Nedir ve İlluminati Arkasında Yatan Gerçekler Nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Görmüş Olduğunuz Rüyaların Gerçek Anlamları Nelerdir? Vpn Kullanmadan Engelli Sitelere Giriş Yapmanın 5 Yolu GittiGidiyor Çağrı Merkezi Mail ve Telefon Numaraları Swarm’da Gizli Check-in Nasıl Yapılır? 2017 Ramazan Bayramında Nerede Tatil Yapmalı? Fox Tv de Başlayacak Olan Yeni Dizi Kayıtdışı Tanıtım Videosu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil