İnci Sözlük Kurucusu Kimdir?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » İnci Sözlük Kurucusu Kimdir?

İnci Sözlüğü sanırım tüm internet kullanıcısı biliyordur. Ancak yine de bilmeyenler için biz kısaca sizleri bilgilendirme yapmak istiyoruz. Öncelikle İnci Sözlüğün tanımından hemen bahsetmek istiyoruz. Bütün bilgilere konumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

İnci Sözlük Nedir?

İnci Sözlük 19 Aralık 2009 yılında kurulmuş olan sözlük terimlerini içeren bir nevi sosyal ağda diyebiliriz aslında. Ancak tek dezavantajı çok çoluk çocuk kaynıyor ve küfürler resmen havada uçuşuyor bunlara da bir düzenleme getirirlerse çok daha iyi olacak.

Sözlükspot adı altında internet sitelerinin üzerinde yayın hayatına devam eden ve sağlam bir alt yapıya sahip olan inci sözlükte aklınıza esen ne varsa hemen paylaşım yapabilirsiniz.

Paylaşım yaptıktan hemen sonra zaten konunuzun altına yüzlerce yorum atılacağını da unutmayın. Buraya yazı yazabilmeniz için sisteme önce üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak son derece basit ve ücretsizdir.

Ancak 2010 senesinde üyelik alımları kapatıldı. Üyelikler gece yarısından sonra sadece belirli saatler de referans gösterildiği taktir de yapılmaktadır. 400 Bine yakın kullanıcı sayısına ulaşmışlardır. Siteye üye olduktan hemen sonra sizlere bazı kurallardan söz edilecektir. Bu kurallara uymadığınız taktir de siteden üyeliğiniz yasaklanabilir. Bunları sırası ile sayacak olursak;

1.si Din konularında çok hassas oldukları için dini konuda tartışma ya da polemik yaratmamak
2.si Siyasi tartışmalardan olabildiğince uzak durmak hatta hiç yanaşmamak.
3.sü ise, burada hiç kimseye hakaret ya da küfür etmemek. Zaten kimsenin kimseye ne hakaret etmeye hakkı vardır ne de küfür etmeye..

Bu kurallara uyduğunuz taktir de üyeliğinize ne bir uyarı gelir ne de yasaklama. Uzun yıllar sözlük sitesinde rahat rahat takılabilirsiniz.

İnci Sözlük Kurucusu Kimdir?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere 2009 senesinde Serkan İnci ve İsmil Alpen isimli genç girişimciler tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hızlı büyümeye devam etmektedir. Bir çok ziyaretçi ve kayıtlı üyesi bulunan bu sözlük emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bizler de kendilerine bu maratonlu uzun yolda başarılarının devamını dileriz.


İnci Sözlük Kurucusu Kimdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

World Of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır Vpn Kullanmadan Engelli Sitelere Giriş Yapmanın 5 Yolu SnapchatLenses Özelliği Nasıl Kullanılır? Ekranı Kırık İphone Modelleri Nasıl Tamir Edilir? Hasan Sabbah Kimdir? Ve Haşhaşiler İle İlgili Bilgiler Tart Kekten Ağlayan Pasta Tarifi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil