İnsan Vücudundan Çıkarılan 4 Canlı Türü Nedir?

Ana Sayfa » Sağlık » İnsan Vücudundan Çıkarılan 4 Canlı Türü Nedir?

İnsan Vücudundan Çıkarılan 4 Canlı Türü Nedir?

İnsan vücudu öyle birşeydir ki daha henüz gizemi çözülebilmiş değildir. Ve akabinde bazı hayvanlar insan vücuduna bir şekilde girerek burada beslenip yuva yapmaktadırlar.

Sizler için derlemiş olduğumuz insan vücudundan çıkartılan 4 canlı türünü açıklayacağız.

İnsan Vücudundan Çıkan 4 Canlı Türleri Nelerdir?

1- Kulak İçinden Çıkartılmış Olan Hamam Böceği, Avusturalya ülkesinde bir erkeğin kulağında yuvalanan 2cm lik bir hamam böceği çıkartıldı. Uluslararası haber kaynağı olan BBC nin haberlerine göre elektrik süpürgesi ve farklı yollara başvuran şahıs bu denemelerinde ne yazık ki başarısız oldu. En sonumda Darvin de bulunan bir hastane de ufak bir operasyon ile dışarı çıkarmaya başardılar.

2- Akciğerden Çıkartılan Balık, evet sizlere biraz komik ya da ürkütücü gelebilir. Ama maalesef anlatılanlar gerçek.12 yaşındaki çocuk nehir kenarında arkadaşları ile birlikte balık tutma oyunu oynarken farkında olmadan bir balık çocuğun nefes borusuna kaçtı. Nefes almakta güçlük çeken bu çocuk ailesi tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar çocuğun kanında oksijenin azaldığını fark ederek hemen acil müdahale ile ameliyata aldılar. 1 saat süren operasyonun ardından akciğerine saplanmış olan o balığı çıkarttılar.

3- Kulaktan Çıkartılan Örümcek, ne kadar iğrenç ve kötü birşey olduğunu tahmin edebiliyoruzdur. Çin’in güneyin de bulunan bir eyalette bir bayanın kulağına giren örümcek ancak 5 gün sonra çıkartılabildi. Kadın beyninin sol tarafındaki kaşıntı problemleri yüzünden hastaneye gittiğinde gerçeği orada öğrenmiş oldu. Doktorlar hemen ilk müdahaleyi yaparak kadının kulağındaki örümceği başarılı bir operasyon sonunda çıkartabildiler.

4- Kafa Derisinden Çıkartılan Sinek Larvası, Amerika da yaşayan bir adam bir şeylerin yolunda gitmediğini sezmektedir. Kafa derisinde büyüyen bu sinek lavrasının yaklaşık 1 aydır felan kafa derisi içinde olduğunu varsayarsak bu gerçekten kötü bir görüntü ve iğrenç birşeydir. İşin en kötü yanı ise adam şimdiye kadar hiç birşey hissetmemiş olmasıdır. En sonunda ailesi kafasındaki sineği bir cımbız aracılığı ile çıkartmışlardır.


İnsan Vücudundan Çıkarılan 4 Canlı Türü Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Varis Tedavisi Nedir ve Nasıl Uygulanır? 2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri Google Chrome’da YouTube’un Gizli Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir? Uyumaya Yardımcı Bitkiler Nelerdir? Kivi Reçeli Tarifi Slime Nedir, 3 Dakika İçinde Slime Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil