Instagram İle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Ana Sayfa » Sosyal Ağlar » Instagram İle İletişime Nasıl Geçebilirim?

İlk olarak İOS için geliştirilen, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda popüler olan fotoğraf ve uygulama paylaşım programıdır. O kadar çok gelişti ki, değerleri gittikçe yükseliyor ve takipçi sayısı her gün dakikalar içinde binlerce insan tarafından artıyor.Instagramı farklı kılan özellikleri ise göz kamaştırıcı efektleri olmasıdır. Bu da zaten milyonlarca insan tarafından övgüler almasına neden oldu.

Instagram Nasıl Kullanılır?

Instagramı kullanmak oldukça basittir. İlk olarak Android ya da iOS işletim sistemli bir akıllı telefona Instagram uygulamasını yüklemektir. Daha sonra kullanıcı adı ve şifre almak yeterli olacaktır. Akıllı telefon yoksa bile Instagramı web üzerinden de kullanmak ta mümkündür. Kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra, Instagram kullanılmaya başlanır. Farklı fotoğraflar, kısa ve komik videolar yüklenilir. Bu da Instagramı eğlenceli ve keyifli yapan en önemli olaylardandır.

Instagram ile İletişime Nasıl Geçilir?

İlk olarak Instagram ile iletişime geçebilmek için, yapılması gereken şey Instagram hesabını iş hesabına çevirmek olacaktır. Instagram hesabına geçildiği zaman birçok özellik beraberinde gelecektir. Örnek; takipçi sayıları artacak, gönderileri kimlerin görebildiğini öğrenebilecek ayrıca Instagram müşterilerinin iletişime geçebilmesi için telefon numarası ekleme özelliği aktif hale gelecektir. Ayrıca bunun için e-posta ve konum özellikleri de aktif hale gelir. İş hesabına geçildikten sonra profilde iletişime geç butonu gözükecektir.Eğer Instagram ile iletişime geçip,reklamlar verip para kazanmak için öncelikle facebook hesabıyla reklam verilir, hatta bu reklamlar facebook üzerinden verildiği zaman Instagram’ da göster seçeneği aktif hale gelmelidir. Tabii ki bunun öncesinde de facebook’tan reklam vermeyi de aktif yapmak gerekiyor. Bu iki olay aktif hale geldikten sonra Instagram ile iletişime geçmek daha kolay olacaktır..


Instagram İle İletişime Nasıl Geçebilirim? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2017 Ramazan Bayramında Nerede Tatil Yapmalı? Ciltte Kabarcık Ve Kızarıklıklar Nasıl Geçer Domates Suyunun Faydaları E- Devlet Şifrenizi Vermeden Bilgilerinizi Nasıl Paylaşırsınız? Kanal D Hayatın Penceresinden İletişim ve Başvuru Formu Yol Arkadaşım Filmi Fragmanı Seyret

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil