İnstagram Takipçi Kasma Nedir?

Ana Sayfa » Sosyal Ağlar » İnstagram Takipçi Kasma Nedir?

İnstagram Takipçi Kasma Nedir?

Evet genel de bu tür hilelere gençler daha çok başvurmaktadır. İnstagram da üye nasıl kasılıyor. Benim daha çok üye sayım olsun gibilerinden.

Evet arkadaşlar aslında işin aslı böyle değil. Takipçi kasmak için internet üzerinde o kadar çok uygulama ve programlar var ki say say bitiremeyiz. Ancak şunu da unutmayın. Bu programlara ne kadar güvenebilirsiniz. Daha sonra telefonunuza ya da bilgisayarınıza virüs bulaşabilir veyahut şifreleriniz 3.  şahışların eline geçebilir. Herşeyin bir doğalı vardır. Herşeyi akışına bırakın zaten sizin hesabınıza giren birisi resimlerinizi beğenir ya da hoşuna giderse  eğer beğenip çıkacaktır.

Zorla başkalarının hesapları üzerinden beğeni sağlamak sizce ne kadar etik önce bunu bir kendinize sorgulayın derim. Ondan sonra bir düşünüp taşının acaba ben doğru birşey mi yapıyorum diye. Bu tür hilelere usulsüzlüklere kesinlikle ama kesinlikle başvurmayın diyorum.

Zaten instagram yetkilileri hile yaptığınızı anlarsa ya da birileri tarafından şikayet edilirseniz hesabınız kapatılır. Bir de hesabınız çok eski ise yazık etmiş olursunuz. Kafanızı taşlara vurmamanız için bu yoldan bir an önce vazgeçin. Sizlere ufak bir tavsiyemdir. Herkese mutlu günler dilerim.

 


İnstagram Takipçi Kasma Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hamilelikte Doktora Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Gitmeli? 2017 Salon Takımı Modelleri İnternetten Para Kazanmanın 9 Kolay Yolu Çikolata Soslu Browni Kurabiye Tarifi Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Artık Susma Programı Başvuru Formu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil