Instagram’ın Moda İkonları Bir Paylaşımla Ne Kadar Kazanıyor?

Ana Sayfa » İnternet » Instagram’ın Moda İkonları Bir Paylaşımla Ne Kadar Kazanıyor?

Sosyal medya maceraları içinde popülerlik olarak ilk sıralarda yer alan instagram, kişilerin bireysel fotoğraflarını yayınladığı start hesaplar olması dışında firmaların kurumsal tanıtım alanlarından biridir.

Dijital pazarlama alnında yönelen pek çok kişi de bu instagram hesapları sayesinde, işbirliği yaptığı firmaların tanıtımını gerçekleştirerek bir gelir kaynağı yaratmaktadır. Halı hazırda oldukça takipçisi olan ünlü kişiler, bloggerlar ve konusunda uzman kişilere instagram sayfalarında tanıtım yapılması için oldukça iyi paralar ödenirken iyi de bir kazanç kapısı yaratılır.

 

İnstagram’da Nasıl Para Kazanılır?

​​​​İnstagram’da nasıl para kazanılır? Sorusunun cevabı birkaç önemli madde ile sıralanabilir.

  • Instagram’ın güncellenen yapısına ayak uydurmak ve aktif bir kullanıcı olmak.
  • İyi olunduğu düşünülen konuda profesyonel paylaşımlar yapmak ya da bir amaca hizmet etmek. Örneğin moda konusunda paylaşımlar yapılıyorsa online alışveriş siteleri ve alışveriş deneyimleri ile ilgili paylaşımlar yapılarak instagram’dan para kazanılır.
  • Bir ürün ya da hizmet geliştirerek ve instagram satış sayfası açılarak da instagram’dan para kazanilir.
  • İyi bir gezgin ola, yeni yerler yeni şehirler ve mekânlar keşfetmeye sevmek.
  • Markaların ürünlerini deneyimleyerek bunları paylaşmak.

Moda İkonları Ve Moda Paylaşımlarından Kazanılan Para Nasıl?

Özellikle kadın kullanıcıların fazla olduğu instagram sayfalarında, moda paylaşımlar ve ürünler dikkatlice takip edilmekte. Yurt dışından getirilen ürünler ya da iyi markaların yeni çıkan ürünleri instagram deneyimleyerek takipçilerini duyuralarak satışı sağlanırken, yapılan çekiliş ve kampanyalar ile marka bağlılığı artırılır. Ünlüler, ya da moda üzerine paylaşım yapan blog sayfaları bu ürünleri giyerek çektirdiği fotoğrafları ürünü anlatarak yayınlar ve paylaşımlarında para kazanırlar. Instagram’dan para kazanan kişinin kazandığı tutar takipçilerinin sayısına, popüler olmasına göre değişir.

​​​Markaların anlaştığı kişiler bu koşullar kapsamında 750 TL ile 20.000 TL arasında aylık kazanç elde edebilirler. Bir paylaşımda kullanıcıların yorumları ve beğenisine göre para kazanan hesaplar, tek bir paylaşım üzerinden binlerce lira kazanabilir.


Instagram’ın Moda İkonları Bir Paylaşımla Ne Kadar Kazanıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tatilde Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır? Hamilelikte Doktora Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Gitmeli? Çocuklar Yaz Tatilini Nasıl Değerlendirmeli? Yetişkinlerde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür Facebook Önbelleği Nasıl Temizlenir? Güneşte Yüz Kızarması Nasıl Geçer?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil