iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Yazılım Güncellemesi

Ana Sayfa » Mobil » iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Yazılım Güncellemesi

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Yazılım Güncellemesi – Apple şirketi tarafından geçen hafta içerisinde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinden sizlere bahsetmiştik.

Bilindiği üzere Apple diğer Android cihazlar gibi bir sistem değildir. Sadece kendine özgü olan işletim Sistemi İOS u kullanmaktadır. Apple firması herhangi bir açıkta ya da yeni bir gelişme olduğu zaman hemen vakit kaybetmeden çok sık bir şekilde yeni güncellemelerini yayınlamaktadır.

Özellikle şu son günler de dikkate aldığı güncellemeler ile bir çok güvenlik açığını da kapatmış bulunmaktadır. Jailbreak yapan kullanıcılar bundan böyle İOS yazılımın da açık bulmakta oldukça zorlanacak gibi gözüküyorlar.

Bir kaç haftadır İOS işletim sistemi bu hususta çok titiz ve emek harcayarak fazlaca güncelleme yaptı. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gerek güvenlik gerekse yeni özellikleri tanıtmak amacı ile bir takım iyileştirmeler olarak sıralayabiliriz.

Yeni cihazları için güncellemeler yayınlarken bunun yanında eski cihazlar içinde yeni güncellemelerden yararlanabiliyor tabi ancak kısıtlanmış bir şekilde kullanıcıya sunuluyor. Son sürüm deneyimi yaşamak istiyorsanız Apple’ın çıkartmış olduğu yeni cihazlardan birini hemen satın almanız gerekmektedir.

Peki Yeni İOS sürümü çıktığın da cihazı nasıl güncelleyeceksiniz?

1- Cep telefonunuzu güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlantınızı kurun.
2- Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye gidin.

Yazılım Güncelleme ‘ye tıkladıktan sonra Apple sizden doğrulama isteyecek doğrulama işlemi gerçekleştikten hemen sonra yazılımı aygıtınıza indirip otomatik olarak güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer güç adaptörünüz yoksa ve şarjınız %50’nin altında ise kesinlikle güncelleme yapmanızı tavsiye ETMİYORUZ.


iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Yazılım Güncellemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android ve İos Oyunu Gun Fu: Stickman 2 Genel İncelemesi Yeni Sosyal Medya Dünyası Firefox Nasıl Hızlandırılır? Ziraat Bankasında Vadeli Hesap Açma Süt İle Yapılabilecek Yüz Maskeleri Turkcell General Mobile Kampanya Detayları

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil