İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü

Ana Sayfa » Mobil » İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü

İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü

Merhaba arkadaşlar sizlere bu gece başıma gelen bir olaydan bahsedeceğim ve bu illetten nasıl kurtulmanız gerekecek hemen detayları açıklayacağım. Belki aşağıda anlattıklarıma güleceksiniz ama ne yazık ki bu yöntemler ile tekrar eski haline kavuştu sonunda cihazım.

Cihazınızın kulaklık girişinden içeri su,kahve,çay ya da herhangi bir sıvı maddesi girdi ise İphone cihazı Kulaklık modunda takılı kalıyor maalesef ve belli bir süre ne yazık ki insanı uğraştırıyor. Bunun çözümünü hemen sizlere sunduk.

Öncelikle yapmanız gereken en önemli etken sakin olmak. Sakin olduktan sonra telefonunuzu güç düğmesine basılı tutarak kapatınız. Ardından peçete ya da kulak çubuğu ile kulaklık girişini iyice temizleyin.

Temizleme işleminin ardından saç kurutma makinesi ile kulaklık girişinin olduğu yere 1-3dk arası hava tutun ve telefonunuzu tekrar açın. Problemin düzeldiğini göreceksiniz.

Bu konuyla ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru varsa yorumlar kısmından bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım..


İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ciltte Kabarcık Ve Kızarıklıklar Nasıl Geçer Dizüstü Bilgisayarınızın Kapağı Kapalıyken Telefonunuzu Nasıl Şarj Edebilirsiniz? Zeytinyağının Saça Faydaları Elma Sirkesinin Vücuda Faydaları Nelerdir? Düzenli Egzersiz Neler Kazandırır? Cumhur Başkanı mail ve internet adresi bilgileri nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil