İrem Derici Öldü Mü? Son Durumu Hakkında Bilgiler

Ana Sayfa » Haberler » İrem Derici Öldü Mü? Son Durumu Hakkında Bilgiler

Derici, Anoreksiya türkçe anlamı ile zayıflama hastalığına mı yakalandı. Türkiye de kendini kanıtlamış ünlü sanatçımızdan birisi olan İrem Derici hemen vakit kaybetmeden hastaneye gitti. Magazin dünyası şu aralar bu iddia ile sallanıyor. O iddiaların nedeni ise şarkıcının paylaşmış olduğu bir deri bir kemik işte o fotoğraf..

İrem Derici fenalaşarak hemen hastanenin yolunu tuttu. Tüm etkinlik ve konserlerini geçen hafta iptal ettirdi. Güzel şarkıcı sevenlerine Twitter hesabından şöyle bir açıklama yaptı. “Tüm sevenlerime teşekkür ederim. Sizlerle buluşmam için bana çokça dua edin.” şeklinde seslendiği öğrenildi.

Hayranlarının korkusu ise bir deri bir kemik kalan güzel şarkıcının Anoreksiya ya yakalanmış olması. Diyetisyeninin yaptığı açıklama ise şu şekilde;

– İrem Derici, ne şekilde ve nasıl zayıfladı bilmiyorum. Kendisi son zamanlarda inanılmaz bir şekilde kilo kaybetti. şeklinde açıklamalar da bulundu.

İrem Derici ise katıldığı bir show programın da ise şu sözleri sarfetmişti.

– “Bana bir şeyler oldu, aç geziyorum ağabey, yiyemiyorum. İnsan yemeden de yaşıyormuş diye çirkin mesajlar vermek istemiyorum ama bir senedir yiyemiyorum, yemin ediyorum kız.” diye yanıtlamıştı.

İrem Derici zaten son aylar da hızlı bir şekilde verdiği kilolar ile gündemdeydi. Ankara konserinden 1 gün önce rahatsızlandı. Haberini de Sosyal Medya aracılığı ile duyurdu. Hemen ardından Derici’nin tüm etkinlikleri teker teker iptal edilmeye başlandı. Güzel sanatçımız o günden beridir hastane de tedavi görmektedir.

Bazı iddialara göre yoğun bakımdaydı. Bugün itibari ile normal servise çıkartıldı. Ancak sağlık durumu ile ilgili olarak net bir açıklama henüz yapılmadı. İddiaların ortaya atılmasının nedeni ise İrem Dericinin programlar da dile getirmiş olduğu zayıflama takıntısıydı.

Ünlü sanatçı Demet Akalın da meslektaşının durumuna kayıtsız kalmadı. Twitter da şunları söyledi: “Bırak şu zayıflama işini. Bünye zayıf düştü. Azıcık gürbüz haline geri dön. Bak bana kapılar dan geçemiyorum artık. Kurban olayım ses ver. Dualarımız seninle.” dedi.

İrem Derici’nin zayıflama hastalığına yakalandığı iddiaları gündemden düşmüş değil. Güzel sanatçının cephesinden de bir açıklama henüz gelmedi. Ancak uzmanlar yine de kesin bir dille uyarıyor. Anoreksiya beslenme bozuklukları içinde ölümle sonuçlanabilen rahatsızlıklardan bir tanesidir. Önce mutlaka psikolojik tedaviden geçmesi gerekir. Vücudunun tekrar sağlıklı beslenmeye yönelmesi sağlanmalıdır. Hayranlarının ve sanatçı camiasının tek dileği İrem Derici’nin bir an önce toparlayıp sağlığına kavuşarak sahnelere dönmesidir.

Kendisine ve ailesine önce sağlık diliyorum. Allah şifa versin. Yüce Rabbim böyle bir hastalığı kimsenin başına vermesin gerçekten çok zor bir durum. Sabırlar diliyoruz.


İrem Derici Öldü Mü? Son Durumu Hakkında Bilgiler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bebeğinizin Zeka Seviyesi İçin İyotlu Tuz Tüketin Beyazlamış Olan Saçlar Nasıl Eskisi Gibi Olur? Yüzme Sporu Ve Yüzmenin Faydaları İlişkinizde Genel Problemleri Anlatan Nefis Görseller Touch ID Sorunu Nasıl Çözülür? Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Filmi Fragmanı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil