Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show İletişim Bilgileri

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show İletişim Bilgileri

Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show İletişim Bilgileri Ekranların vazgeçilmez programlarından birisi olan ve herkes tarafından bilinen Feridun Kunak Show, izleyicileri bilmediği tıp konuları hakkında bilgilendirmeye devam ediyor.

Herkesin sık sık karşılaşmış olduğu özel durumlar ve sağlık sorunlarıyla ilgili olarak doğal sağlık reçeteleri ile sağlığınızı kavuşturmayı hedefleyen Dr. Feridun Kunak, alternatif tedavi yolları ile ilgili olarak izleyicilerine canlı bağlantıyla detaylı bilgiler vermeyi hedeflemektedir.

Dr. Feridun Kunak Show, yayın dönemi sırasında sağlıkla ilgili bilgilerini siz değerli izleyicilerine kolayca anlayabileceği şekilde ekranlara taşımaya devam etmektedir.

Sağlık sorunlarınızdan günlük hayatınız da karşılaşmış olduğunuz bir çok soruna kadar daha farklı konular da kolayca uygulayabileceği tedavi yöntemlerini siz değerli izleyicilere sunmaktadır.

Değişik hastalıklara şifa olan bitkisel doğal kürleri, güzellik maskeleri ve zayıflatan formüller ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını sizler için aralamaktadır. Programı mutlaka seyretmenizi tavsiye ediyorum.

İşte iletişim bilgileri Telefon numaraları:

0312 285 85 30
0312 284 07 07


Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show İletişim Bilgileri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Müşerref Zeren17 Şubat 2019

Merhabalar ;
Annemin bazı rahatsızlıkları var oraya katılmak istiyor . Bizi geri geçirmezseniz sevinirim .
Kolay gelsin

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir? Turkcell Süper Şifre Alma İşlemi İnsan Vücudundan Çıkarılan 4 Canlı Türü Nedir? Böbrek Taşı Tedavi Yöntemleri Basur(Hemoroid) Hastalığı Nedir? Tedavisi Mümkün Mü? Windows 10’da Web Sitelerini Başlat Menüsüne Nasıl Ekleriz?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil