Kanal D Ana Haber İletisim Whatsapp İhbar Hattı

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Kanal D Ana Haber İletisim Whatsapp İhbar Hattı

Kanal D Ana haber bülteni Whatsapp ihbar hattı bünyesi üzerinden sizler de iletişime geçip sormak istediğiniz her hangi bir şeyi hemen anlık olarak yetkili mercilere kolay ve hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Aydın Doğan’a ilişkin Doğan Holding bünyesindeki Kanal D, daha fazla yayınladığı dizilerle ön tasarıya çıkan milli bir kanaldır.  Show TV’den ardından en fazla dizi sunan kanal olma unvanına sahiptir.
2009 seneninde ülkemizde en fazla izlenen kanallardan biri meydana gelmiştir.

Kanal D Haber 1993 – 1994 seneleri arasında Reha Muhtar aracılığı ile sunuldu.
Sonraki senelerde Güvenilir Çölaşan, Jülide Ateş, Ardan Zentürk, Uğur Dündar, Yasemin Özdemir, Serap Has, Mehmet Ali Birand, Defne Samyeli, Ferda Yıldırım, Sonay Dikkaya, Serdar Cebe ve Cüneyt Özdemir aracılığı ile sunulmaya devam etti. Şu lâhza ana haber bültenini Ahmet Hakan Coşkun sunmaktadır.

Güneri Cıvaoğlu ve Nazlı Ilıcak gibi usta kalemlerin yorum sunucusu olarak misyon aldığı kanalda Uğur Dündar uzun seneler gece haberlerini sunmuştur. Kanalın spor müdürü İlker Yasin’dir.

Gerek seçimlerde lüzum gündem konularında kalifiye ve süratli bir görev sunmaya gayret gösteren Kanal D, kadrosuna her vakit tecrübeli ve büyük yankı uyandıran adları almaya itina göstermektedir.

Hafta içi ve hafta sonu yayınladığı programlarla büyük bir seyirci kitlesine ulaşmış ve bunu korumayı başarmıştır.
Kanal D Ana Haber, her sabah Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından aldığı verileri ekranlara taşıyarak izleyicileri bilgilendirmeyi hedefler.

Kanal D Haber İletisim Whatsapp İhbar Hattı

Kanal D Haber etkileşim içersinde www.kanald.com.tr/iletisim adresi ziyaret edilebilir veyahut 0 (212) 478 00 88 numaralı Alo D Hattı aranabilir.
İzleyiciler kanal ile ilgili bütün fikirlerini özgürce ifade edebilir ve düşüncelerini kanal yetkilileriyle paylaşabilir.


Kanal D Ana Haber İletisim Whatsapp İhbar Hattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Show Tv – Çocuktan Al Haberi Programı Başvuru Formu Facebook Messenger’da Kendini Silen Mesajlar Nasıl Gönderilir? Kuru Öksürüğe Hangi Bitki İyi Gelir? Siroz Hastalığı Nedir? Belirtileri Nasıl Başlar? TV8 Yemekteyiz Programı Başvuru Formu Göz Nezlesine Ne İyi Gelir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil