Kanal D Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Kanal D Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu

Kanal D Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu Kayıp hayatlar, kayıp kızların baba ve anneleri, çocuklarından bir daha haber alamayanlar, Birbirlerine düşman 2 kardeşler, ailesine karşı olan kin düşmanlığı artık bu sorunları bir kenara bırakmanın zamanı gelmedi mi sizce de?

Kanal D ekranların da yeni bir program daha başladı. Hafta içi her gün sizlerin evlerine konuk olacak Asuman Dabak’ın sunumu ile “Asuman Dabak’la Hayat” adlı programa başvurularınızı hemen vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Ümitsizliğe kapılmayın. Sizler çocuğunuz dan haber alamıyor musunuz ya da kötü yola düştüğünden şüpheleriniz mi var hemen programa iletişim bilgilerinden başvurup çocuğunuz hakkında bilgi almak için başvurunuzu yapın. Artık anneler ve babalar üzülmesin. Küs ve kavga edenler barışsın. Güzel bir dünya için hepimiz el ele verelim diyoruz.

Yep yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 10:00 da Kanal D de sizlerle olacak. Sakın kaçırmayınız.

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Bilgileri:

WhatsApp İletişim Numarası: 0555 762 62 62

Telefon Numarası: 0212 702 30 30


Kanal D Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sırt Eğriliği Nasıl Düzeltilir İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş Yapmak Güvenli Mi? Kredi Kartı Yurt Dışı Alışverişe Açma Uykusuzluk Sıkıntısına İyi Gelen Doğal Besinler Nelerdir? Müge Anlı Tatlı Sert İletişim Bilgileri Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürümeli?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil