Kanal D Hayatın Penceresinden İletişim ve Başvuru Formu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Kanal D Hayatın Penceresinden İletişim ve Başvuru Formu

Kanal D Hayatın Penceresinden İletişim ve Başvuru Formu

Kanal D de artık yep yeni formatı ile bir program daha başlayacak.Hayatın Pencresinden adlı programa ulaşabilir. Sizler de katılım sağlayabilirsiniz. Kanal D stüdyoların da aklınız da neler varsa içiniz de biriktirdiğiniz herşeyi açıklayabilirsiniz.

Usta Gazeteci olan Yasemin Bozkurt’un sunumu ile “Hayatın Penceresinden” adlı program artık bundan böyle her Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10:00 da Kanal D de sizlerle olacak.

Sonsuz tecrübesi ve olaylara değişik bir yaklaşımı ile Yasemin Bozkurt yeniden televizyon ekranlarına geliyor. Son dakika gelişmeleri, gizli kalmış cinayetler artık bu program da gün yüzüne tek tek çıkacaktır. Suç ve Ceza’nın işlendiği reel hayatta artık mazlumlar ağlamayacak.

Kimi zaman hüzünleneceğiniz, kimi zaman acılara ortak olacağınız ve kimi zaman da umudu “Hayatın Penceresinden” yakalayacağınız tam hayatın içinden bir program sakın kaçırmayın diyorum.

Kanal D Hayatın Penceresinden Başvuru Bilgileri:

Kanal D 0 (212) 478 00 88 Alo D Hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk bölüm fragmanı izle:


Kanal D Hayatın Penceresinden İletişim ve Başvuru Formu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kadir aydemir03 Eylül 2017

Yasemin abla

Seher üstün28 Eylül 2017

Herkesin hayalini gerçekleştiriyorsunuz beni de zayıfla tin bana da mide ameliyatı yaptirin

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Windows 10 daha Hızlı Olsun İstiyorsanız İşte 8 Süper Tavsiye Android Telefon veya Tabletinizi Bilgisayar Üzerinden Nasıl Kontrol Edersiniz? Albaraka Türk Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri 2017 Kilo Almaya Yarayan Besinler Nelerdir? Varis Tedavisi Nedir ve Nasıl Uygulanır? Grand Theft Auto 5 PC Oyunu Sistem Gereksinimleri

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil