Kanal D Şule İle Vitrindekiler İletişim Bilgileri

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Kanal D Şule İle Vitrindekiler İletişim Bilgileri

Hafta sonlarını artık daha bir istekle gelmesini isteyip resmen iplen çekeceksiniz. Çünkü artık Şule ile daha eğlenceli bir hale geliyor.

Şule Zeybek birbirinden farklı ve değişik konuları ile bunun yanında birbirinden farklı konuklarla hoş sohbetler ederek sizlerin evlerine konuk olmak için geliyorlar. Bu eğlenceli ve hoş sohbeti tabi ki kaçırmak istemezsiniz öyle değil mi..

Artık hafta sonları Şule ile birliktesiniz. Sizleri yalnız bırakmayacak birlikte televizyon karşısında hoş vakitler geçirebileceğiniz vitrindeki ünlüler onları siz tanıdığınızı mı zannediyorsunuz yoksa bu konuda o kadar da emin olmayın bana göre..

Bilinmeyen yönleri ile hayatların en ince ayrıntıları ve vazgeçemedikleri alışkanlıkları ile birlikte onlarla ilgili olarak aklınıza gelebilecek olan bin bir çeşit sorunun cevabını bu program da Şule hanımdan bulabileceksiniz.

Ayrıca bire bir kendi ağızlarından da dinleyebileceksiniz. Şule hanım soracak onlar ise cevaplayacaklar. Kahve ve çaylarınızı şimdiden hazırlamanız da fayda var. Hafta sonları Şule ile birlikteyiz.

Kanal D Şule İle Vitrindekiler İletişim

Kanal D 0 (212) 478 00 88 Alo D Hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kanal D Şule İle Vitrindekiler Tanıtımı:

Şule İle Vitrindekiler Eylül Ayında Kanal D ekranlarında Olacak. Buyrun tanıtım Videosunu İzleyebilirsiniz.


Kanal D Şule İle Vitrindekiler İletişim Bilgileri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TeamViewer – Bilgisayarlar Kişiler Listesini kullanma C Vitamini Deposu Limon ve Faydaları Bloke Olan Turkcell Hattı Tekrar Nasıl Açılır? Hadise – Şampiyona Şeker Geliyor Klibi İzle Peynirli Dereotlu Mısır Ekmeği Tarifi Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürümeli?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil