Karpuz Nasıl Çıkarılır?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Karpuz Nasıl Çıkarılır?

Bir karpuzu kesmek bazen can sıksa da bir kısmına maalesef çöpe atmak zorunda kalabiliyoruz. Bunun nedeni ise nasıl yapılması gerektiğini tam olarak bilemiyoruz.

Karpuz kesmenin incelikleri ve detaylarına sizlere aşağıda verecek olduğumuz video üzerinden ulaşabileceksiniz. Mesela örnek verecek olursak evinize bir misafir geldiğini varsayalım ve bir telaşla hemen karpuzu kesmek istiyorsunuz ancak nasıl kesildiği konusun da kuşkularınız var. Bu sırada gelişi güzel kesip hemen servis yapmak istiyorsunuz çünkü misafirinizi içeride fazla bekletmekte olmaz.

Kesim işlemine başladıktan sonra bir yarısı çöpe gidiyor ne yazık ki. Ancak bunun inceliklerini öğrenmiş olsaydınız hiç bir şekilde karpuza zarar vermeden hepsini bir kalemde soyup çıkarabilirsiniz.

Karpuz bütün olarak nasıl çıkarılır? Eğer Karpuzla arkadaşlarınızı şaşırtmak istiyorsanız işte bu video da anlatılan tarif tam size göre demektir. Kimsenin bildiği bir şeyi bilmek kadar güzel bir şey yoktur bence bu hayatta..

Hem bilgilerinizi pekiştirirsiniz hemde akılda kalıcı olması adına bu faydalı video’ yu seyrettikten hemen sonra eviniz de karpuz var ise hemen denemeye başlayabilirsiniz. Videoda ki arkadaş dört dörtlük bir şekilde anlatımını gerçekleştirmiş. Bu durumdan sonra artık geriye sizlere de uygulaması kalıyor.

Karpuz Nasıl Çıkarılır? adlı video ile siz değerli misafirlerimizi baş başa bırakıyorum. Umarım bu video sizler için faydalı olmuştur.

Bu arada insanın da canını istetiyor.. Şöyle soğuk soğuk buz gibi bir karpuz da iyi giderdi hani.. Herkese iyi seyirler.


Karpuz Nasıl Çıkarılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürümeli? Apple Music Ve Spotify İçin Uyku Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır? İphone Kullanıcıları İçin Hayatlarını Kolaylaştıracak 5 İpucu Güneşte Yüz Kızarması Nasıl Geçer? İdrardaki Protein Nasıl Azalır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil