Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız?

Ana Sayfa » İnternet » Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız?

Snapchat uygulaması aktif olarak fotoğraf kaydetmek, fotoğraf paylaşmak ve video oluşturmak gibi pek çok işlevi bir arada sunan ve sohbet imkanı tanıyan ayrıcalıklı bir programdır. Uygulama üzerinde aktif bir kullanıcı profili oluşur. Bu profil üzerinde hikaye paylaşımları ve sohbet paylaşımları yapılır. Profil üzerinde çeşitli güncellemeler yapılabilir. Snapchat üzerinde fotoğraf ve video çekmek oldukça kolay bir şekilde yapılır. Snapchat kullanıcıları tarafından dikkatle takip edilen fotoğraf ve video efektleri ile sıra dışı fotoğraf ve hikaye paylaşımları yapılır. Ekstra efektler ve güncellemeler ile uygulamalar güncel tutulur. Gönderme, paylaşma ve kaydetme işlevlerinde aktif olarak kullanılan program üzerinde video çekimleri de yapılabilir.

Snapchat Fotoğraf ve Video Kaydetme

Snapchat üzerinde fotoğraflar ve videolar çözmek oldukça keyifli ve kolaydır. Tek tıklama ile fotoğraf çekilir. Efektler seçildikten sonra uzun tıklama ile videolar çekilebilir.

Uygulamada kaydedilen medya paylaşımları nasıl yapılır?

Uygulama sayesinde harika fotoğraf çekerek kaydet butonu ile kaydedebilirsiniz. Kaydet butonu ile telefon hafızasına kaydedilen fotoğraf ve videolar, medyada bulunarak paylaş butonu ardından Snapchat hikayesi oluştur diyerek tamamlanır. Ayrıcahikaye dışında özel olarak konuşma paneline gönderimler yapılabilir. Medya üzerinde ve fotoğrafları bölümünde bulunan ve daha önce kaydedilen medyalar da paylaşılabilir. Paylaşımlar için medya üzerine tıklanarak paylaş denir ve ardından uygulama seçilir. Böylelikle kolay ve hızlı bir şekilde paylaşımlar tamamlanır. Ayrıca telefon hafızasında bulunan her medya paylaşılabilir özellikte olduğu için Android telefonlarda aktif şekilde paylaşılabilir. Paylaşım için herhangi bir indirme veya yükleme işlemi talep edilmez. Uygulamayı sahip olarak, uygulama üzerinde veya medya kullanarak hikaye oluşturulabilir. İlgi çeken efektler ile yeni hikayeler için uygulamanın ana hattı içinde kişi profili gereklidir. Bütün bu eylemler ücretsiz olarak temin edilebilir.


Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2017 Volvo S90 Test Sürüşü – VİDEO Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma Kanser Hastalarına İyi Gelen Besinler Google Chrome’da Facebook Bildirimleri Nasıl Kapatılır? Google Pixel’in Kamera Özellikleri Ve Fotoğraf Çekme Performansı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil