Kerasus Mini-Kule Masa Vantilatörü İncelemesi

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Kerasus Mini-Kule Masa Vantilatörü İncelemesi

Yaz ayları geldi, masa başında sıcaktan buram buram terler olduk. Baba evinde klima dolayısıyla bunca yaz sıkıntı çekmesem de; öğrenci evimde ciddi manada daralmaya başladım. Haliyle de; bu konuyu araştırıp, kendimce çözümler bulmayı istedim.

Aklıma ilk olarak; geçmiş yıllarda da kullandığım serinletici minder geldi. Lakin biraz düşününce minderin klimasız bir hiç olduğunu fark ettim ve listeden eledim. Sonrasında bir arkadaşımın fotoğrafında gördüğüm masaüstü vantilatörlerini araştırmaya başladım. Epey bir yorum okuduktan sonra da satın almaya karar verdim.

İnternet üzerinde “Masaüstü Vantilatörü” diye aratınca, karşımıza birçok alternatif çıkmakta. Kolay taşınabilen, ufak boyutta olanları bir hayli ilgi görürken, bir de benim aldığım tarz; uzun ve farklı özelliklere sahip olanları var. Şimdi benim aldığım Kerasus marka “Mini Kule Vantilatör” şeklinde tanıtılan ürünün, kağıt üzerindeki özelliklerine bakalım.

Sıcak yaz günlerinde masa başı iş yapıyorsanız sizin için en pratik serinleme yönteminiz olacak bir üründür.
Araç içi USB dönüştürücü ile aracınızın içerisinde de kullanabilirsiniz.
3 Kademeli hız arayı sayesinde dilediğiniz şekilde ayarlayıp kullabilirsiniz.
Led butonu ile gece lambası olarakta kullanabilirsiniz.
Sigara dumanını çekerek bulunduğunuz ortamdaki dumanı yok edecektir.
Yükseklik:34 cm
Çap: 6 cm
USB Kablo Uzunluğu: 100 cm

Nasılmış Bakalım?
Henüz birkaç saattir kullanıyor olmama rağmen inanılmaz beğendiğimi söyleyebilirim. Pratik bir kullanımı var ve ciddi manada serinletiyor. 21 Türk Lirasına aldığımı düşünürsek; tam bir bütçe dostu da diyebiliriz. Lakin cihaz ile ilgili tek uyarım; yaz aylarında bilgisayar başındayken benim gibi tshirt vesaire giymiyorsanız göğüsten ziyade baş hizanıza koymanız. Cihaz, acayip bir şekilde “çarparım bak dikkat et!” diyor ve önlem almak gerek.

Bunun dışında hiçbir olumsuz eleştirim olmamakla beraber; yapanlara çokça teşekkür ediyorum.

Bana böyle icatlarla gelin!


Kerasus Mini-Kule Masa Vantilatörü İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

GTA 5 PC Oyun Hileleri ve Şifreleri Göz Nezlesine Ne İyi Gelir? Android Cihazların Hızlanması İçin Uygulanacak Yöntemler Knight Online Steam Edition Fox Tv de Başlayacak Olan Yeni Dizi Kayıtdışı Tanıtım Videosu Android Rehberinizi iPhone’a Nasıl Aktarırsınız?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil