Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

Kredi kartları insanlar için vazgeçilmezi. Kimi zamanları nakit para bulunmaz direk kredi kartı devreye girer. Kredi kartı yavaş yavaş tüm insanların cüzdanına girmeye başladı.

Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

Kredi kartları, Nakit para taşımak istemeyenlerin veya yanlarında nakit para bulunmayınca devreye giren bir karttır. Bu kartı Atmlerden para çekmek, para yatırmak, EFT, Havale gibi birçok kolaylık sağlar. Kredi kartları sayesinde marketlerde para çıkarmakla uğraşmadan direk kartı verip 4 veya 6 haneli şifreyi yazıp istediğimiz şeyleri de alabilme kolaylığı sağlar. En önemli iletişim kaynağı olan İnternetten de alış veriş yapmaya gibi birçok kolaylık sağlar. Ama ay sonu gelince maaşın neredeyse yarısı gider çünkü bu kart sayesinde birçok alış veriş yapılmıştır.

Kredi Kartı İle Ne Yapılır?

Kredi kartları büyük bir yardımcı demiştik peki bu kartlarla ne yapılır? Cezalar kredi kartı ile ödenir mi? Bu kart il birçok şey yaptığımız gibi cezaları ‘da ödeye bilinir. İlk önce web tarayıcınıza İnternet Vergi Dairesi sitesine girip, motorlu taşıt sorgulama sekmesini açıyorsunuz. Karşınıza çıkan plaka, TC kimlik numarası, tescil tarihi adlı boşlukları dolduruyorsunuz. Kredi kartı ile geçmiş yıllarda dâhil bu sayfadan sorguladığınız tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Hangi Kartlarla Ödenir?

Bu borçlarınızı şu kartlar ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Akbank, Halkbank, Garanti Bankası, Finans bankası, TEB, HSBC, Ziraat, Deniz Bank gibi kartlarla ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı bankalardan başka bir banka kartı ile ödeme yapılamaz. Bir sorun veya sıkıntı olduğu zaman bilgi için mtvvd @gelirler.gov.tr adresine e-posta ile ulaşabilirsiniz.Banka kartları ile birçok işimizi görebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken durumlarda kaybolması, çalınması gibi kötü olaylarda, bankanız ile iletişime geçip kartı kapatmak istediğinizi söyleyin ki kötü kişilerin elindeyken paranız gitmesin bir diğeri tabii ki çalınma durumunda en yakın Karakol’a gitmeniz gerekir.


Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

GTA 5 PC Oyun Hileleri ve Şifreleri Bermuda Şeytan Üçgeni Nedir Türkçe Belgesel İphone 8’in Yeni Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı Elma Sirkesinin Vücuda Faydaları Nelerdir? iPhone 7 Home Tuşu Titreşim Şiddeti Nasıl Ayarlanır? Karne Hediyesi Bilgisayar Bekleyenlere Alternatif 5 Dizüstü

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil