Kullanıcı Sözleşmesi

Ana Sayfa » Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanım Şartlarımız

Enyesil.com internet web sitesi güncel, özgün konu ve yazılara yer veren bilgi portalıdır.

Enyesil sitesinde bulunan linkler yetkililer tarafından yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğimiz için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine ait olup linkleri tıklanması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğu altındadır.

İçerik Kullanımı Hakkında

Enyesil.com tarafından yazılan yazıların her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yer alan yazıların diğer internet sayfalarında izinsiz bir şekilde kopyalanması ve yayınlanması kesinlikle yasaktır. Aksi taktirde cezai işlem uygulanma söz konusudur.

Ancak bizimle buradan iletişime geçerek kullanmak istediğiniz beğendiğiniz konu(lar) hakkında izin ve bilgi almanız halinde, enyesil.com kaynak olarak gösterip kullanılmasına izin verilebilir.

Konusu yukarıda geçen şartları kabul etmeyip, aksini yapmanız durumunda, enyesil.com’un hertürlü hukuki şartları uygulamaya hakkı vardır.

RASTGELE İÇERİKLER

Baygınlığın Nedenleri ve Tedavi Yolları Fox Tv No: 309 Dizisi Şarkısı Dinle Beyin Gücünüzü Artıracak 5 Önemli Öneriler Elma Sirkesinin Vücuda Faydaları Nelerdir? Modern Oturma Odaları 2018 E-Okul ile Not Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil