Land Rover Kendiden Kat Kat Ağır 110 Ton Kamyonu Çekiyor!

Ana Sayfa » Otomobil » Land Rover Kendiden Kat Kat Ağır 110 Ton Kamyonu Çekiyor!

Land Rover Kendiden Kat Kat Ağır 110 Ton Kamyonu Çekiyor!

Evet arkadaşlar sizler de izlerken maalesef gözlerinize inanamayacaksınız. O jipler de öyle güçlü bir motor var ki yani daha doğrusu güçlü bir motor yapısına sahip ki o yüzden hem 4×4 ünvanını hak ediyorlar hemde güçlü ve dinanim ve hızlı olmasından dolayı her türlü övgüye layıklar.

Bu ne muazzam ultra lüks ve güçlü bir araçtır sizler de video yu izledikten sonra bana mutlaka hak vereceğinize inanıyorum. Dev kamyonun yanında resmen cüce gibi kalan Land Rover adeta yanında devleşti diyebiliriz.

Gerçi asıl iş burada motor da bitiyor bu araçların motorları oldukça güçlü yapıda her türlü kamyon ya da Tırları çekme potansiyeli mevcuttur. O konu da bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum zaten. Sonuçta dediğimiz gibi 4×4 arazi aracı diye geçiyor bunlar. Girip çıkmadıkları yer yoktur.

En zor koşullarda bile hiç giremeyeceğiniz yerlere bile giren araçlar zaten böyle araçlar piyasada bir parmağı geçmez. Bu araç şu an 3.0L 258 beygir güce ve 600 nm torka sahip motoru ile bu durumu gerçekleştirmiş olacak.

Buyrun sizler de bu anlara tanıklık ve şahitlik etmek istiyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.


Land Rover Kendiden Kat Kat Ağır 110 Ton Kamyonu Çekiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Migren Ağrısı İçin Havuç Suyu İçin Yeni Sosyal Medya Dünyası Intel Security True Key Programı Bilgisayardan Silme Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır? Apple Music Ve Spotify İçin Uyku Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır? Mutasyon Geçirmek Nedir? Çeşitleri ve Nedenleri Hakkında Bilgiler

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil