Microsoft Planner Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Bilgisayar » Microsoft Planner Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sizlere Office ürünlerinden biri olan, kullanışlı ve yüksek bir görsellikle takım çalışmalarınızı organize edebilmenizi sağlayan Microsoft Planner ürününü tanıtacağız.Microsoft Planner, Microsoft’un takım çalışmalarını kolaylaştırmak için geliştirmiş olduğu kullanışlı bir yazılım ürünüdür. Microsoft Planner; takımınız için dosya paylaşımında bulunmanızı, yeni planlar oluşturmanızı, organize etmenizi ve görevleri belirleyerek takımdaki ilgili kişilere atamanızı sağlar. Bunun yanında, üzerinde çalıştığınız konu hakkında takımınızın iletişim halinde bulunmasını sağlayarak sizi gelişmelerden haberdar eder. Projelerinizi izleyip takip etmenize ve müşterilerinizi daha etkili bir şekilde ziyaret edebilmenize olanak sağlar.

İşinizi Görsellikle Organize Edin!

Her planın, kendi görevlerinin organize edildiği bir sayfası vardır. Görevleri, durumlarına göre veya kimlere atandığına göre kategorize edebilirsiniz. Görevin durumunu güncellemek için veya görevleri değiştirmek için sadece sütunlar arasında “sürükle ve bırak” işleminin yapılması yeterlidir.Görevlerim penceresinden, tüm planlarınızdaki görevlerinizin kapsamlı bir listesine ulaşırsınız. Takım olarak üzerinde çalıştığınız planda, takımın üyeleri daima kimin ne üzerinde çalıştığını bilirler. Planner, görevlere dosya eklemenize, bu dosyalar üzerinde birlikte çalışmanıza ve hatta planlar arasında geçiş sağlamadan, görevler arasında tartışmalar yapılmasına bile izin verir. Planner sayesinde, tüm takım tartışmalarınız ve sonuçlarınız planla birlikte kalır ve farklı planlar arasında olmaması sağlanır.

Daima İletişimde Olun!

Planner tüm cihazlarınızla uyumlu çalışır. Planner sayesinde, herkesin aynı sayfada kalması sağlanır. İşlerin nerede olduğu, takımın kendi hedefleri doğrultusunda yeterli gelişim gösterip gösteremediği, grafiklere hızlı bir bakışla fark edilir. Planner sayesinde hiçbir hareketi kaçırmazsınız. Yeni bir tartışmaya eklenirseniz veya yeni bir görev alırsanız, email bildirimleriyle bile haberdar edilirsiniz. Kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurduğumuzda oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olan bu ürünü, işlerinizi ve takımınızı daha etkili organize edebilmek için en kısa sürede denemenizi tavsiye ediyoruz.


Microsoft Planner Nedir, Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Payetli Elbise Modelleri 2017 Survivor 2017 Şampiyonu Kim Oldu? Pinterest Hesabını Tamamen Silme Atv – Esra Erol’da Evlen Benimle Başvuru Formu Sinir Krizi Anında Yapılması Gerekenler Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil