Minecraft PE Türkçe Yama Dosyası

Ana Sayfa » Oyunlar » Minecraft PE Türkçe Yama Dosyası

Minecraft PE Türkçe Yama Dosyası

Minecraft, kayıp gezegenlerle beraber keşfe çıktığınız, canavarlarla maç ettiğiniz ve muhtelif gizemleri açığa çıkardığınız keyifli bir oyundur.

Elde edeceğiniz araçlarla kendisi dünyanızı istediğiniz gibi yine inşa edebilirsiniz.
Minecraft oyununda iki adet oyun türü yer almaktadır. Birisi tam versiyon öteki ise tarayıcı üstünden oynanabilen classic versiyonu.

Her iki minecraft sürümünde de çok oyunculu ve bütün oyun tipleriyle oyun oynanabilmektedir.
Aşağıda tespit edilen Minecraft indir yazısına tıkladıktan ardından indireceğiniz demo program ile oynayabileceğiniz Minecraft oyunu, dünyayı kasıp kavurmaktadır.

Ülkemizde yasaklanması söz konusu olan Minecraft oyunu Microsoft doğrulusunda satın alınmıştır.
Minecraft oyunu ülkemizde de çok kesif bir şekilde oynanmaktadır.
Türk dil desteği olarak ise Minecraft masaüstü cihazlar üstünde Türkçe Dil desteği sahip olunan fakat telefon üstünde bu özellik aktif değil..

Türk oyuncular bunu iletsede gerçek olmadı. İstekleri gerçekleştiren Türk bir geliştirici Minecraft PE içersinde Türkçe bir yama geliştirdi. Bu yama vasıtası ile ise Minecraft PE v0.16.0 Türkçe Yaması vasıtası ile Minecraft tamamiyle Türkçe duruma gelebiliyor.Yamanın uygulanması gayet kolay. Yapmanız sırasına göre öncelikle Minecraft Türkçe Dil Yamasını Telefonunuza yada Tabletinize indirebilirsiniz arkadaşlar. Dışarıdan indirilen bir yama bulunduğu içersinde Meçhul Kaynakların açılması gereklidir.


Minecraft PE Türkçe Yama Dosyası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Knight Online Steam Edition Facebook Hesap Varisi Özelliği Android Telefon Yedekleme Nasıl Yapılır? Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır? İlyas Yalçıntaş – Gel Be Gökyüzüm Şarkı Sözü ve Klibi Windows 10 Açılış ve Kapanış Hızı Nasıl Artırılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil