Motosiklet ile Sıra Dışı Kullanım Deneyimleri

Ana Sayfa » Videolar » Motosiklet ile Sıra Dışı Kullanım Deneyimleri

Motor siklet tutkunlarını zaten anlatmaya gerek yok. Hepsi birbirinden çılgın ama azimli ve kararlı oluyorlar. Ancak en fazla büyük kazalar da motor siklet üstünde olanlardır.

Çok tehlikeli olmakla birlikte bunun sporunu da başarı ile yapan bir çok sporcumuz da mevcuttur. Motor sporlarında birbirinden değişik tehlikeli atlamalı ve zıplamalı görüntüler de insanları bir yandan tamam iyi güzel eğlendirmeyi başarıyor ama diğer yandan da gelin sürücüye bunları bir sorun ne kadar zor şartlar altında bunları gerçekleştiriyorlar bunu bilemeyiz işte..

Aşağıda sizler için seçmiş olduğumuz video’da ise özellikle sıra dışı motor kullananlar için bu haberimiz bu arkadaşlarımızı ilgilendirmektedir.

Aman diyeyim sakın ola ha siz burada yapılanları hiç bir zaman denemeyin ve denemeye bile kalkışmayın. Bunlar ancak profesyonel ekipler tarafından hazırlandıktan sonra gösteriye çıkıyorlar. Acemi bir bireyler için geçerli değildir. Canınızı durduk yere tehlikeye atmayın derim. Oldukça riskli işler bunlar.

Burada ustalaşmış insanlar bile yeri geliyor motordan düşüp sakat kalabiliyorlar. Hayat bu arkadaşlar her şey olabilir. Bu yüzden tedbiri elden bırakmamak gerek.

Sürekli internet üzerinden görüyoruz. Şu kadar insan motor dan düşerek hayatını kaybetti. Yok şu kadar vatandaş sakat kaldı. Her şeyin başı öncelikle dikkat gerektiriyor. Dikkatsiz hiç bir şey kullanmayın ve kullandırtmayın.

Evet aşağıda motor tutkunları için hazırlanan video’yu izleyebilirsiniz. Umarız ki bu video hoşunuza gitmiştir. Hepinize iyi seyirler dileriz.

Motosiklet ile Sıra Dışı Kullanım Deneyimleri Video İzle


Motosiklet ile Sıra Dışı Kullanım Deneyimleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü Başarının 7 Temel Adımı Nedir? En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır? Türkiye de Wikipedia’ya Nasıl Girilir? Sigaranın Vücuda Zararları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil