Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler

Ana Sayfa » Videolar » Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler

Kedilerin ne kadar sevimli olduklarını hepimiz biliriz. Şirin mi şirin hareketleri ile insanları her zaman güldürmeyi başarmışlardır. Bir nevi evlerimizin neşe kaynağı haline geldiler. İnanılmaz derece de tatlı ve beyaz kedilerin internet üzerinde video’larını buldum. Bunu sizlerle hemen şimdi paylaşmak istiyorum. En altta video üzerinden seyredeceksiniz.

Kediler dünya’nın en sevimli yaratıklarıdır. Ancak bazı karaktersiz insanlar evet karaktersiz diyorum çünkü hayvanlara karşı nasıl davranılacağını dahi bilmiyorlar. Sürekli eziyet, yumruklamalar ve bunun yanında hiç acımadan öldürmeler. Yazıktır günahtır.. Siz nasıl can taşıyorsanız o da sizin gibi bir can taşıyor.

Lütfen kedilere eziyet etmeyin rica ediyorum. Onların da bu dünya da yaşamaya hakları var. Ne kadar da tatlı canlı bunlar öyle değil mi ama? İyi ve güzel bir dünya için lütfen el ele.. Eğer sokakta bir kedi görürseniz lütfen evinizin önüne bir tas koyup içine su yada süt koymayı ihmal etmeyiniz.

Şöyle bir bakacak olursak kedilerin dünyası da ne kadar geniş dünya da istedikleri gibi gezebiliyorlar. İstedikleri yere gidebiliyorlar. Buna kimse de bir şey demiyor. İşte asıl özgürlük bence budur.

Zaten aşağıda video’yu izledikten sonra bana mutlaka bu konu da hak vereceksiniz. Yavru kediler, kardeşi ile kavga edenler, bir diğeri ise masaj yaparken yakalananlar hepsi de çok güzel 🙂 bunu sizler için derledim. Buradan seyredebilirsiniz. Umarız ki video’muz hoşunuza gitmiştir. Herkese iyi seyirler dilerim.


Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oruç Kimlere Farzdır? Kimler Oruç Tutabilir? CNN Türk Whatsapp ve İletişim Bilgileri Gta San Andreas Sa-mp Online Server Nasıl Kurulur Detaylı Anlatım Kızamık Hastalığı Nedir, Nasıl Tedavi Edilir? VPN Kullanmanız İçin 10 Neden Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil