Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir?

Ana Sayfa » Bilgisayar » Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir?

Office 365 nasıl kullanılır ve özellikleri öncelikli olarak tanım yapacak olursakMicrosoft yazılımı genel ağ üzerinden yani internet üzerinden yürütülen ürün çeşidi diyebiliriz. Bunun haricinde aynı isimi kullanarak yayınına devam eden internet portalları ve çevrim içi bağlantı ortamı içerisinde bulunan ortama da Office 365 adı verilir. Office 365 internet sitesi üzerinden üye olunarak, istenildiği takdir de ücretsiz olarak 30 gün yani 1 ay boyunca deneme sürümü kullanımı yapılabilir.

Office 365 Ve Özellikleri

Office 365’ i en başından itibaren düşünmekte fayda var, yani sıfırdan hareket sağlamıyor. Microsoft’ un bir kaç ürününün geliştirilmiş versiyonu olarak hareket sağlamak daha mümkün.Microsoft Office 365 için %00,1 lik kısmı süreklilik garantisi kapsamı dışında kalıyor haricen geriye kalanı garanti kapsamında yer alıyor. Ürünü satın alınca anlaşma yapabilirsiniz.Office 365 bulut hizmetidir. Microsoft’un veri toplama merkezinde depolanır. Bu şu manaya gelir; hiç bir altyapı işi kullanıcıyı bulmayacaktır. Bulut servislerini ayıran çok fazla çeşit var: SaaS, IaaS, PaaS, v.b. Office 365 ise Bir SaaS Software as a Servis hizmetidir.

Office 2003, 2007 ve 2010 uygulamaları ile piyasaya sunduğu; Word, Excel, PowerPoint dosyaları içinde Office 365 çalışabilirsiniz. MAC için uygun olan Entourage 2004 ile de uyumludur.Pakette yer alan ürünlerin tanımını yapacak olursak, Exchange Online: E-posta iletimi ve alımı, takvim, kişi rehberi olarak hizmet sağlar. Sharepoint Online: Belge gönderim ve alımı, kurumsal bilgilere ulaşım, ayrıca kişilere online olarak ortak çalışma alanları sağlar. Lync Online: Mesajlaşma hizmeti sağlar. Office Web Apps: Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi programların çevrim içi yani online versiyonudur. Office Professional Plus: Diğer Office programları haricinde farklı olarak; Office 365’ e uyum sağlayan bazı bölümleri var.


Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Domates Suyunun Faydaları Müge Anlı Tatlı Sert İletişim Bilgileri Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır? 1 Ay Şarj Etmeden Kullanılabilen Telefon Nokia 105 TRT 1 WhatsApp Hattı ve İletişim Bilgisi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil