Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Klibi İzle

Ana Sayfa » Müzikler » Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Klibi İzle

Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Klibi İzle

Kendisini Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence ve doğaçlama programından tanımış olduğumuz ve yoluna TV8’de yayınlanan ve son döneme damgasını vuran programlar dan birisi olan 3 Adam adlı eğlence programından bildiğimiz Oğuzhan Koç müzik sektörüne de giriş yapmış durumda. Ayrıca kendisini de çok başarılı buluyorum. Bunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

2016 yılı içerisinde “Bulutlara Esir Olduk” adlı parçasın da istediği başarıyı elde eden ve gerçekten de harika bir iş çıkartan Koç bu sene 2017’de Küsme Aşka adlı şarkısını yayınladı.

İzleyenler klib’den oldukça memnun ve izlenme sayısı da günden güne katlanmaya devam etmektedir. Oğuzhan Koç’a hem eğlence sektörün de hemde Müzik sektörün de başarılarının devamını dileriz.

Sizler için Oğuzhan Koç’un yep yeni 2017 klibi olan Küsme Aşka adlı parçasını sizlere Youtube aracılığı ile sunuyoruz. İyi seyirler diliyoruz..


Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Klibi İzle - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gelincik Şerbeti Tarifi Bilgisayarı Kilitlemek İçin Kullanabileceğiniz 6 Etkili Yöntem TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu Kolesterol Diyeti Nasıl Yapılır? Saçlara Doğal Dalga Görünümü Nasıl Verilir? Deniz Suyunun İnsana Faydaları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil