Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir?

Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir?

Kim okulun da zeki gibi görünmek istemez ki? Tabi ki evet dediğinizi ta buralar dan duyar gibi oluyorum. Özellikle bu durum erkekleri kız tavlamak için daha çok ilgilendirebilir.

Okulun en havalı popüler çocuğu olmak ister misiniz? Kendinizi herkese hayran bırakıp aa bu çocuk gerçekten bunu nasıl yapabildi acaba diye düşündürmek istiyorsanız sizlere aşağıda verecek olduğumuz video yu izlemeniz de büyük fayda var.

Artık bundan böyle okulun kapısından içeri girerken bile bir havanın oo efendim kimler geldi kimler şeklinde konuşmalara da şahit olacaksınız. Bundan eminim arkadaşlar.

Hiç bir şeyden korkmayın cesaretinizi toplayın ve zekice düşünülmüş olan bu pratik bilgileri sizler de hemen denemeye başlayın. Ama önce ilk başta kimsenin göremeyeceği bir yerde deneyin ki deneme yanılmalar yapabilesiniz. Daha sonra da okulunuz da arkadaşlarınızın yanında bu eviniz de uygulamış olduğunuz pratik bilgileri orada da uygulamaya geçeceksiniz.

İşte arkadaşlar sizler için videoyu burada sunmak istiyorum. Keyifli seyirler dileriz..


Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sayın Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Bilgileri Twitter Otomatik Video Oynatmayı Kapatma Far Lekesi Nasıl Temizlenir? Tembeller İçin En Basit Zayıflama Yöntemleri Facebook Messenger’da Kendini Silen Mesajlar Nasıl Gönderilir? Botoks Uygulaması Nasıl Uygulanır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil