Onedio Nedir? Onedio Kurucusu Kimdir?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Onedio Nedir? Onedio Kurucusu Kimdir?

Onedio Nedir? Onedio Kurucusu Kimdir?

Onedio internet üzerinde bilgiye ulaşmanın en hızlı ve pratik bir yoludur. Herşeyi ile özgün makaleleri zengin içerik ve görselleri ile insanı cezbeden Onedio bir çok farklı dalda bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Onedio Kurucusu Kimdir?

Onedio internet sayfası 1 Ağustos 2012 yılı içerisinde Kaan Kayabalı, Türkü Eğinlioğlu, Demirhan Büyüközcü ve Arsen Nurmagomedov tarafından Türkiye’de kurulan bir şirkettir. 2015 yılı içerisinde Türkiye’de 20 milyon internet kullanıcısına rahatlıkla ulaşmışlardır.

onedio daha önce de dünyada bir çok örneği olan içerik tabanlı olarak sosyal ağ web sitesi sistemini Türkiye’de uygulamaya koyan ilk site olma özelliğini de taşımaktadır. Şu anda ise A.Ş ünvanını da almışlardır.

Kendilerine genç girişimci arkadaşlarımıza bu uzun ve maceraları yolda başarılarının devamını dileriz. Umarız daha da hak ettiği yerlere gelirler.


Onedio Nedir? Onedio Kurucusu Kimdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Patatesli Baharatlı Ekmek Tarifi TRT 1 WhatsApp Hattı ve İletişim Bilgisi Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir? 2017 Yeni Ford Fiesta Özellikleri ve Tanıtım Videosu Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil