Şevkat Yerimdar Oyuncu Kadrosu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Şevkat Yerimdar Oyuncu Kadrosu

Başladığı günden bu yana izlenme rekorlarını kırıp geçiren harika bir romantik komedi dizisi olan Şevkat Yerimdar kadrosunu sizler için açıklayacağız.

Şimdi dizi sezon finaline girdi. 8 Eylül Cuma günü Fox tv ekranların da tekrar sizlerle buluşacak. Buyrun dizi oyuncuları ve kadrosu:

Şevkat Yerimdar Oyuncu Kadrosu

Özgürcan Çevik (Şevkat Yerimdar)

Ankara da doğmuştur. Adaletsizliği, haksızlığı hiç sevmemektedir. Çok öfkeli ve sinirli bir yapısı vardır. Ancak bir kız hayatına girerek onu resmen baştan aşağı değiştirme planları yapmak için uğraşıyor. Burnunun dikine dikine giden ve çokta merhametli, yardım sever olan Yerimdar, kendi kurmuş olduğu yumurta dükkanı işletmektedir.

 

 

 

 

Başak Parlak (Esin Uçar)

Cana yakın olarak bilinen kafası bir hayli karışmış olan deli dolu şen şaklar bir kızdır. Kendisi ressam ve heykeltraşlık ile uğraşmaktadır. Üniversite yıllarını Fransa da geçirmiştir. Orada en iyi üniversiteler de okumuştur. İstanbul’a tekrar geri döndüğünde ressamlık yapmaya karar verir, ancak onu hiç beklemedik sürprizler bekliyor olacak.

 

 

 

 

 

Salih Kalyon (Cevdet Uçar)

Kral tam kafa dengi bir adamdır. Esin’in babasıdır. Maddi durumu oldukça iyi antika dükkanı vardır. Bunun yanı sıra Şevkat’in de ev sahibidir. Çarşıdaki dükkanların tümü ona aittir.. Mahalle sakinleri ve çarşı esnaf tarafından sevilen ve sayılan insanlardan biridir.

 

 

 

 

 

 

Murat Akkoyunlu (Cuma)

Semtin tesisat işleri ile ilgilenmektedir. Aslen trakyalı olan Cuma son derece geveze ve gevşek bir kişiliği vardır. Bunun yanı sıra oldukça sakar bir kişiliğide vardır.. Her sözü mutlaka vereceği bir cevabı vardır. Kesinlikle altta kalmaz hemen lafı küt diye yapıştırıverir.


Şevkat Yerimdar Oyuncu Kadrosu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir Sitenin WordPress Olup Olmadığı Nasıl Anlarsınız? Eski Bilgisayardaki Bilgileri Yeni Bilgisayara Aktarma Yöntemleri Kuyumcular Kaçta Açılıyor 2017-2018 Açılış Saati Sosyal Medya Profili İçin Doğru Fotoğraf Nasıl Olmalıdır? Tibetin Sırları Nelerdir? Egzersiz Öncesi ve Egzersiz Sonrası Beslenme

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil