Show Tv – Çocuktan Al Haberi Programı Başvuru Formu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Show Tv – Çocuktan Al Haberi Programı Başvuru Formu

Show Tv – Çocuktan Al Haberi Programı Başvuru Formu

Evrim Akın’ın sunumu ile Çocuktan Al Haberi adlı eğlenceli program da hoş vakit geçirmek ister misiniz? Bu çocuklar öyle bildiğiniz çocuklara benzemiyor. Hepsi de birbirinden şirin ve tatlı tabi bir de çok bilmişler.

Ekranların en tombiş en haylaz ve güzel minik yarışmacılarındna olan Çocuktan Al Haberi adlı eğlence programı her Cumartesi ve Pazar günleri saat 20:00 da Show da sizlerle olacak.

Hayranı olduğu ünlüler ile birbirinden şirin ve muzip minik arkadaşlarımızın birbirleri ile diyalogları kahkaha ve eğlence rüzgarı estirmeye devam ediyor.

Yarışmacılar da Türkiye’nin en ünlü isimlerden çocuklar farklı ve değişik sorularını yöneltecekler çocuklar da olabildiğince sorulan sorulara dönüş yapacaklar. Öyle bir sorular soruluyor ki çocukların verdiği cevaplar da muhteşem.

Mutlaka Cumartesi ve Pazar günleri kimselere söz vermeyin saat 20.00 da ekran başına kilitlenin çocukların verdiği cevapları bir dinleyin bence.

Gülmekten karınlarınıza ağrılar girecek. Fenomen haline gelmiş çocuklar da var ve artık tüm Türkiye onları tanıyor. Eğer aranız da daha bunları tanımayan varsa bence programı izleyip bu afacanları sizler de tanıyın diyorum.

İşte sizler de çocuğunuzun böyle bir programa katılıp etkinlik yapmasını istiyorsanız aşağıdaki başvuru formlarını doldurmanız istenmektedir.

Çocuktan Al Haberi Yarışmacı Olmak İçin:

Başvuru Formu TIKLA

Çocuktan Al Haberi Stüdyo Yarışmacısı Olmak İçin:

Başvuru Formu TIKLA


Show Tv – Çocuktan Al Haberi Programı Başvuru Formu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Müge Anlı Tatlı Sert İletişim Bilgileri Fırında Yoğurtlu Soslu Patates Tarifi Silgi İle Yapabileceğiniz Harika Fikirler Yeni Türkü’ den Yep Yeni Klip “Sezenler Olmuş” Yeni Toyota Corolla Fiyatı Belli Oldu Minecraft PE Türkçe Yama Dosyası

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil