Show Tv’nin Yeni Dizisi Çukur Oyuncu Kadrosu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Show Tv’nin Yeni Dizisi Çukur Oyuncu Kadrosu

Show Tv‘nin Yeni Dizisi Çukur Oyuncu Kadrosunu açıkladı. Çok yakında Show Tv ekranların da yeni başlayacak olan Çukur adlı diziyi mutlaka seyretmelisiniz. Ben şimdi fragmanı seyrettim. Sürükleyici bir macera yine bizleri bekliyor gibi gözüküyor.

Yapımcılığını yine Ay Yapımın üstlenmiş olduğu Çukur bu sene de gündeme damgasını vuracak gibi gözüküyor. Senaryo ve güçlü dev kadrosu ile siz sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Çukur Dizisinin Konusu

İstanbul’un en kötü semtlerinden biri olan Çukur’un kontrolü Koçava ailesine verilmiştir. Bu koçavalılar asla uyuşturucu işini sevmezler. Resmen uyuşturucuya savaş açmış durumdadırlar. Diğer tarafta ise bu yasağı çiğnemek isteyen bir diğer kabadayı ise mahallede yaşanan düzeni bozmak istemektedir.

Tam artık uyuşturucu baronları ile uğraşmayacaklarını düşünürken ailenin en ufak oğlu olan Yamaç artık kendine yep yeni bir hayat kurmak ister, bu yüzden Çukur’un yanına gelecektir. Yamaç artık hiç bir şey düşünemez hale gelmiştir şimdi tek istediği yeni bir başlangıç yapıp hayatının geri kalan kısmını burada geçirmektir.

Zaman içerisinde burada Sena isminde bir kız ile tanışır ve ona aşık olacaktır. Ve hayal ettiği hayat ne yazık ki istediği gibi gitmeyecektir.

Ailesi artık bu ilişkiye onay verecek mi? Ne gibi gelişmeler olacak. Bunu dizinin ilerleyen bölümlerin de izleyip hep beraber göreceğiz.

Çukur Oyuncu Kadrosu

Senaryoyu üstlenecek olan Gökhan Horzum dur. Yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün yapmış olduğu bu dizide geçen senelere nazaran kendini kanıtlamış olan oyuncuları yer almaktadır. Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular ile Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur Dizisi Fragmanı İzle


Show Tv’nin Yeni Dizisi Çukur Oyuncu Kadrosu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürümeli? Apple Music Ve Spotify İçin Uyku Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır? İphone Kullanıcıları İçin Hayatlarını Kolaylaştıracak 5 İpucu Güneşte Yüz Kızarması Nasıl Geçer? İdrardaki Protein Nasıl Azalır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil