Sıla Müzik Evrimi: 2007 – 2017 Video

Ana Sayfa » Müzikler » Sıla Müzik Evrimi: 2007 – 2017 Video

Sıla’nın parlama yıllarından ziyade Kenan Doğulu ile ilk düetini yaparken parlayan nadir sanatçılarımız dan bir tanesidir. Dan Sonra (feat. Kenan Doğulu) albümü ile piyasaya hızlı bir giriş yapan ve rekor derecesinde izlenme ve dinlenme kaydeden güzel sanatçımız hızlı bir şekilde yükselişini sürdürdü.

Bu hazırlanan video klip de ise tam olarak şimdiye kadar çıkartmış olduğu 29 parçasını aşağıda bulabileceksiniz. Arkadaşlar zaman o kadar çok hızlı bir şekilde akıp geçiyor ki gerçekten hiç kimse bir şey anlayamıyor. 2007 den 2017 ye kadar tam 10 sene geçmiş ve sanatçılar artık otoriter bir hale gelmişler.

Yılların eskitemediği sanatçılarımız olarak akıllarımız da kalacaklardır. Hepsine tek tek teşekkürlerimizi sunarız. Gerçekten kaliteli şeyler ortaya çıkmaktadır. Bu zaten sizlerin de izleyeceği üzere kendini belli ediyor.

2010 senesine dönüp baktığımız da bile “Acısa da Öldürmez” adlı şarkısı ile tüm müzik piyasasını resmen silip attığına şahit olduk. Bu zamandan sonra gittikçe yükselişte olduğunu da gözlemlemiştik. Onun ardından ise hiç zaman kaybı etmeden “Hadi Ordan” adlı klibini Gökhan Keser ile birlikte çekme kararı aldılar. Çok da iyi bir şey yaptılar. Gökhan Keser’in çok genç bayan hayranları da mevcuttur zaten. Onun şarkılarına da diyecek bir şey yok. O da eski sanatçılarımızdan bir tanesi.

Sözü ben daha fazla uzatmak istemiyorum artık sizleri bu video ile hemen baş başa bırakıp Sıla nasıl o zamandan bu zamana kadar evrim atlamış görmüş olacaksınız.

Dediğimiz gibi işte arkadaşlar her şeyin ilacı zaman bunlar zaman içinde olacaklar şeylerdir. Aşağıdan klibi izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Sıla Müzik Evrimi: 2007 – 2017 Video


Sıla Müzik Evrimi: 2007 – 2017 Video - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü Başarının 7 Temel Adımı Nedir? En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır? Türkiye de Wikipedia’ya Nasıl Girilir? Sigaranın Vücuda Zararları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil