Şimdiye Kadar Gelmiş Geçmiş En Güzel ve Etkileyici 5 Seri Katil Filmi

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Şimdiye Kadar Gelmiş Geçmiş En Güzel ve Etkileyici 5 Seri Katil Filmi

Seri Katil Aksiyon filmleri hepimizi cezbetmiştir. Gerilim, gizem, aksiyon ve korku hep bir arada yaşanır. Sizler için Top 5 listesini derledik. İsterseniz eviniz de ister arkadaş ortamın da hoşunuza giden bir film olursa seçip izleyebilirsiniz.

Bu tür film serisini sevenleri hemen bu köşemize almak istiyoruz. Dünya da haddi hesabı olmayan seri katil filmleri mevcuttur. Bizler sizler için İMBD nin en yüksek puanı almış olan filmlerinden seçmeye çalıştık.

Evet şimdi sinema tarihinde en fazla izlenen ve önemli bir yeri olan seri katil filmleri ile ilgili olarak sizleri biraz bilgilendirmek istiyoruz. İşte o öne çıkan filmlere hadi gelin hep beraber bir göz atalım istedik.

Listemizin 5.sırasında,

Taking Lives (D.J. Caruso, 2004)

Film 2002 yılı yapımı olup 2004 yılında vizyona girmiştir. Harika bir polisiye aksiyon filmleri arasında halen daha efsanedir.

Listemizin 4.sırasında yer alan film ise,

Cruising (William Friedkin, 1980)

1980 yapımı olan film de başrolleri ünlü aktör Al Pacino paylaşmaktadır. New York da gece hayatını konu alan ve cinayetleri masaya yatırmaktadır.

3.sırada yer ise,

Natural Born Killers (Oliver Stone, 1994)

Başı çok belaya girmiş olan çift Mickey (Woody Harrelson) ve Mallory Knox (Juliette Lewis) yollarda dolaşarak sırfı zevkleri uğruna hiç suçu günahı olmayan insanları öldürmektedir. Aksiyon ve gerilimin bir arada olduğu bu filmi izlemenizi öneririm.

2.sırada,

Kalifornia (Dominic Sena, 1993)

filmi yer almaktadır.

1. ve izlenmesi gereken film ise,

Seven (David Fincher, 1995)

Morgan Freeman’ın da başrollerin de oynadığı bu aksiyon filmini mutlaka tavsiye ederim.


Şimdiye Kadar Gelmiş Geçmiş En Güzel ve Etkileyici 5 Seri Katil Filmi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iTaksi Akıllı Ulaşım Sistemi Nedir? Windows 10’da Web Sitelerini Başlat Menüsüne Nasıl Ekleriz? Nokia 5 Yeni Akıllı Telefonu Ağustos’ta Satışta Eski Bilgisayardaki Bilgileri Yeni Bilgisayara Aktarma Yöntemleri Euro Truck Simulator 2 Oyunu Sistem Gereksinimleri Erkekler neden yüksek topuklu seviyor

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil