Şirinlerin Baş Düşmanı Olan Gargamel Kimdir ve Hakkında Detaylı Bilgiler

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Şirinlerin Baş Düşmanı Olan Gargamel Kimdir ve Hakkında Detaylı Bilgiler

Şirinler çizgi dizisinin başrol konuğu olan ve sürekli olarak şirin babamız ile uğraşan Gargamel hakkında sizleri biraz bilgilendireceğiz.

Kötü büyücü karakterini canlandıran gargamel şirinlere bir türlü rahat ve huzur vermemektedir. Şirinler kendi ufacık köyünde mutlu mesut yaşarken kötü kalpli gargamal bir gün ansızın gelip şirinlerin hayatlarını resmen alt üst edecektir.

Gargamel Kimdir?

Sürekli şirinler ve şirinler köyü ile uğraşan şirin babanın tüm iksirlerini çalmak için can atan kedisi azmanı da yanında kullanan kötü büyücülerden biri olan Gargamel’dir.

Gargamel kendisinden başka hiç kimseyi düşünmez. Bencil, kendini beğenmiş ve herkes de nefret eden bir kişiliği vardır. Gargamel bir tepe ye kurulmuş olan eski püskü bir şato da azman ile hayatını sürdürmektedir.

Gargamel Şirinleri Neden Sevmiyor?

Gargamel, Şirinler den birini ele geçirmek için uğraşırken başını binbir çeşit kötülükler gelmektedir. Amacı ise bunlardan birini sınırsız altın yapmak için kullanacağı iksire dahil etmek ister tabi ancak başarısız olur. O gündür bu gündür şirinler den hep nefret etmiştir ve tiksinmiştir.

Şirinler Karakteri Nasıl Yaratılmıştır?

Belçikalı bir karikatürist olan Pierre Culliford tarafından kaleme alınmış ve çizilmiş sonunda Şirinler yaratılıp ortaya konulmuştur. Bu olay 1958 yılında gerçekleşmiştir.

Not: Anlatılanlar tamamen hayal ürünü olup çizgi dizi de izlediğimiz kadar bilgilerden derlenip yazıya dökülmüştür. Gerçek hayatta böyle bir karakter yoktur. Zaten böyle bir karakter olmasın da hiç kimse başa çıkabileceğini sanmıyorum.

Şirinlerin kısa bir bölümü ile sizleri baş başa bırakıyorum. İyi seyirler..


Şirinlerin Baş Düşmanı Olan Gargamel Kimdir ve Hakkında Detaylı Bilgiler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iTaksi Akıllı Ulaşım Sistemi Nedir? Windows 10’da Web Sitelerini Başlat Menüsüne Nasıl Ekleriz? Nokia 5 Yeni Akıllı Telefonu Ağustos’ta Satışta Eski Bilgisayardaki Bilgileri Yeni Bilgisayara Aktarma Yöntemleri Euro Truck Simulator 2 Oyunu Sistem Gereksinimleri Erkekler neden yüksek topuklu seviyor

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil