Snapchat Oturum Açma Sorunu Nasıl Çözülür?

Ana Sayfa » Teknoloji » Snapchat Oturum Açma Sorunu Nasıl Çözülür?

Snapchat Oturum Açma Sorunu Nasıl Çözülür? Hepinizi bu uyarı sinir ettiğini biliyorum. Arada beni de kızdırsa da sorunu çözmüş bulunmaktayım arkadaşlar. Hemen çözüm yolunu sizlere sunmak istiyorum.

Bu sorunu genel olarak Android Kullanıcıları yaşamaktadır. İOS ve diğer platformlar da böyle bir probleme henüz rastlamadım. “Oturum açma denemen geçici olarak başarısız oldu” uyarısı ile karşı karşıya kaldıysanız eğer size aşağıda anlatacaklarımızı bir inceleyin diyoruz.

Öncelikle SnapChat uygulamasını Mobil cihazınız dan kaldırın. Son sürüm olan uygulamayı tekrar cihazınıza yükleyiniz.

Link:
Android İçin: Son Sürüm İndir
İos için: Son Sürüm

Yükleme işlemini tamamladıktan sonra Eğer Google hesabınız yoksa Google Hesabı açmanız gerekmektedir. Google Hesabı Nasıl Açılır Konumuzu inceleyebilirsiniz.

* Evet hesap açma işlemi bittikten sonra Telefonunuzun takvim ve saat ayarlarını inceleyin ve güncel olmasına dikkat ediniz.

* Google hesabınızın geçerliliğini kontrol edin. Bunun için “Ayarlar > Hesaplar > Google” yolunu izleyebilirsiniz. Google hesabınızla eşitleme aktif mi değil mi ona göz atabilirsiniz.

* Snapchat tarzı ve sahte Snapchat uygulamaları PlayStore de mevcuttur. Bu tür uygulamaları daha önce yükledi iseniz derhal cihazınızdan temizleyin. Kesinlikle bu tür orjinal olmayan uygulamaları telefonunuza YÜKLEMEYİNİZ.

* Mümkün oldukça telefonunuzu rootlamayın. Bu hem zararlı hemde cihazınıza ciddi zararlar verebilmektedir. Bu tür şeyleri uygulamadıkça program da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.


Snapchat Oturum Açma Sorunu Nasıl Çözülür? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Patatesli Baharatlı Ekmek Tarifi TRT 1 WhatsApp Hattı ve İletişim Bilgisi Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir? 2017 Yeni Ford Fiesta Özellikleri ve Tanıtım Videosu Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil