Snapdragon 835 li Yeni Nokia 9 Sızdırıldı

Ana Sayfa » Teknoloji » Snapdragon 835 li Yeni Nokia 9 Sızdırıldı

Snapdragon 835 li Yeni Nokia 9 Sızdırıldı – Nokia son 2-3 senedir suskunluğunu yeni Amiral Gemisi olan Nokia 9 ile bozmaya hazırlanıyor.

Bazı yasal sorunlardan ve anlaşmalardan dolayı kendi işletim sistemi olan Symbian ve Microfot’a bağlı olarak çalışan Nokia sonunda özgürlüğüne kavuşmuş gibi görünüyor. Bu yeni kasa da ise Android işletim sistemi olması bekleniyor. İşte bu konu hakkında detaylar..

Nokia’nın uzun süredir bir Android işletim sistemli telefon üzerinde çalıştığını hepimiz biliyoruz. Fransaya bağlı bir şirketin açıklamasına göre “Samsung Galaxy S8 e yep yeni bir rakip daha doğuyor.” açıklamasında bulundu.

Kaynağın yayınlanan CPU-Z adlı program verilerine göre Nokia 9 5.3 ınc lik bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra 1440×2560 piksel çözünürlük ve 557 dpi piksel yoğunluğu da eklenmiş durumda.

Nokia’nın yeni akıllı telefonu 2.46 GHz saat hızında çalışak olan cihaz gücünü Snapdragon 835 yonga setinden alacak. Ek olarak da 4GB RAM ile söylentiler arasında. Telefon da microSD kart da sunulacak.


Snapdragon 835 li Yeni Nokia 9 Sızdırıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ali25 Mayıs 2017

Umarım hemen gelir. Ben 4 gözle bekliyorum bu modeli ya..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Katarakt Ameliyatı Hakkında Bilgi Instagram İle İletişime Nasıl Geçebilirim? E-104 Ürünlerin İçine Katılan Maddeler Zararlı Mı? Bloke Olan Turkcell Hattı Tekrar Nasıl Açılır? Bıçak Yaralanmalarında İlk Yardım Nasıl Yapılır? Uzun Süre Bilgisayar Başında Olanlara Sağlık Önerileri

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil