Sonbaharın En Popüler Saç Renkleri 2017

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Sonbaharın En Popüler Saç Renkleri 2017

Sonbaharın En Popüler Saç Renkleri 2017

Her mevsimin kendine özel bir havası ve tarzı vardır. Sonbahar da hüznü, bazen dingin bazen fırtınalı oluşu çağrıştırır. İnsanın değişken ruh halini anlatır adeta. Bu nedenledir sonbahar moda da en kararsız dönemdir. Ne yaz olabilirsin ne de kış, arada bir yerlerde kalmak yada birine daha yakın olmak zorundasın hep. Neyse ki renkler bu konuda bize her zaman yardım etmiş ve her mevsimi en iyi şekilde temsil etmeye yardımcı olmuşlardır.

Sadece giyim kuşam konusunda değil saç konusunda da mevsimlerin önemli bir etkisi vardır. İnsanlar yazın rengarenk saçları tercih ederken, kış aylarında daha düz tek renk ve olabildiğince koyu tonları tercih ederler.
Peki sonbahar için en uygun renkler hangileri; Sonbahar bir ara geçiş mevsimi olduğundan aslında saç renklerinde de aynı yansımayı görürüz.

Genellikle son 2 yıl öncesine kadar röflelerin ağırlıklı olduğu sonbahar saç modelleri şimdilerde yerini ombre saçlara bırakmış durumda. İşin doğrusu artık röflelerden kurtulmanın zamanı da gelmişti. Ombre geçişleri sonbaharın en popüler saç renkleri arasındadır. Yeter ki çok ışıltılı ve marjinal renklerden oluşmasın.

Sonbaharın bir diğer popüler rengi ise kahve rengi ve karamel tonlarıdır. Kahve ve karamelin neredeyse her tonu sonbaharın vazgeçilmezleri ve en çok kullanılanları arasında diyebiliriz. Belki de sonbahar da bu renklerin moda olmasının sebebi kuruyup dallarından dökülen yaprakların şehirleri bu renge bürümesidir.

Siyah sonbahar mevsiminde en az rastladığımız renklerden birisidir. Bu mevsim için biraz ağır kaçar, sarı ve tonları her ne kadar bu mevsimde kullanılıyor olsa da olabildiğince koyu tonları tercih edilir.


Sonbaharın En Popüler Saç Renkleri 2017 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Star Tv – Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formu Kondisyon Bisikleti İle Zayıflama Mümkün Mü? İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü Bir gezegenin oluşumu dünya nasıl oluşmuştur? iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Çilek Püreli Pasta Tarifi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil