Bankaların Eft Yapma Saatleri Kaçtır?

Ana Sayfa » Question » Bankaların Eft Yapma Saatleri Kaçtır?
Soru – CevapCategory: Bilgi KütüphanesiBankaların Eft Yapma Saatleri Kaçtır?
Sedat asked 2 sene ago

Bankaların Eft Yapma Saatleri Kaçtır? Bankara saat kaç ile kaç arasında Eft işlemini yapabiliyoruz. Bu konu da aydınlanmak istiyorum.


1 Answers
admin Staff answered 1 sene ago

Albaraka Türk 09:00 – 17:00 saatleri arasında EFT işlemi yapılmaktadır.
Akbank 09:00 – 17:00 saatleri arasında EFT yapmaktadır. Bunun dışında kalan saatlerde yapılan işlemler bir sonraki güne aktarılmaktadır.
Kendi bankasından EFT yapacak olanlar Bank Asya 09:00 – 17:25 saatleri arasında EFT işlemine izin vermektedir. Bunun dışında işlemler bir sonraki güne aktarılarak bu şekilde işleme alınmaktadır.
Citibank 09:00 – 17:00 saatleri arasında hafta için EFT yapma imkanı vermektedir. Hafta sonu işlem yapmak isteyenler bu durumda sadece EFT işlemini sıraya alabilirler. Yani buna göre sistemden gönderim oluşturabilir. Ancak işlemi yaptırmak için hafta içi EFT saatlerini beklemek zorunda kalırlar.

Denizbank kullanıcıları EFT yaptırmak istediklerin de hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında bankadan veya internet şubesinden rahatlıkla yapabilirler.
Finansbank hesabı olanlar bankamatik üzerinden EFT yapmak için 09:00 – 17:00 saatleri arasında işlem yapmalıdır. Bu durumda yaptıkları işlem karşılığında istedikleri miktarda parayı kolayca gönderebilirler.
Garanti Bankası hesabı olanlarda EFT için hafta içi 09:00 – 17:15 saatlerini kullanmalıdır.
HSBC sabahları EFT işlemini daha erken saatlerde başlatan bankalar arasında olarak 08:30 – 17:00 saatleri arasından EFT yapmanıza imkan vermektedir.
Halkbank EFT yapma için en erken saatte olanak sağlayan bankadır. Bu durumda Halkbank ile EFT yapmak isteyenler 08:00 – 16:30 saatleri arasında işlem yapabilirler. Erken başladığı için erken saatte de bitiş yapılmaktadır.
Kuveyt Türk ile EFT yapacak olanlar hangi bankaya isterlerse 08:40 – 17:10 saatleri arasında sorun yaşamadan gönderim yapabilirler.
Şekerbank 09:00 – 17:15 saatleri arasından kullanıcılarına EFT yapma olanağı sağlayan bankalar arasında yer alıyor.


RASTGELE İÇERİKLER

İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler Asos Yeni Şık Abiye Ve Elbise Koleksiyonu Bilgisayarı Kilitlemek İçin Kullanabileceğiniz 6 Etkili Yöntem Gta San Andreas Sa-mp Online Server Nasıl Kurulur Detaylı Anlatım Tatilde Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil