Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin

Ana Sayfa » Question » Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin
Soru – CevapCategory: Sağlık - YaşamBir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin
Gizem asked 1 sene ago

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin Ben bir erkeği nasıl etkileyebilirim erkekleri etkileme sanatı nedir erkekler nelerden hoşlanırlar benim sevdiğim biri var ama bir türlü kız olduğum için açılamıyorum onun da bana açılası yok önce benim onu etkilemem lazım lütfen bana tüyolar verin..


1 Answers
admin Staff answered 1 sene ago

Çekici olun. Kendinize her konuda özen gösteriniz. Erkekleri etrafınıza toplayan bir kadın haline gelin. Bu erkeklerin bir kadınla oturmasının bir nedeni vardır. Diğer erkekler de bunun ne olduğunu bilmek isteyecektir.

Bir erkeğin ne giydiğine dikkat edin ve güzel şeyler söyleyin. Erkekler genellikle böyle şeylere önem vermez ancak nadir de olsa kadınlar gibi komplimanlardan hoşlananlar vardır.

Çok içmeyin. Zararlı alışkanlıklarınızı bir kenara koymanız da fayda var. Alkol sizi çok etkiliyorsa daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler söyleyip karşınızdakini kırıp üzebilirsiniz.


RASTGELE İÇERİKLER

Google’a Neden Şifre Yerine Telefonla Giriş Yapmalıyız? Fare Isırmasında Ne Yapılır? En İyi 10 Bodrum Gece Hayatı Mekânı Android Cihazların Hızlanması İçin Uygulanacak Yöntemler Apple İphone 6s’te 3D Touch Hassasiyeti Nasıl Ayarlanır? Mobil Oyun Sektörünü Değiştiren 7 Oyun

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil